Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jó vétel?

Szerintetek ez jó vétel?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 18. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
persze .. km kicsit kevés, árnak 300 000 el többnek kellene lennie... buktaaa.
2010. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Beviz Elek ***** válasza:
Jól néz ki, de a motorját kidobhatod... Én a helyedben vennék egy újabb alapautót és ha szeretnéd, hogy optikai tuning legyen rajta, akkor te csináld meg.
2010. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem kapartatják le a fóliát mivel elöl nincs is !

Amelyik autó oldalról le van fóliázva annál elölőről sem látsz be mert a beltere sötét!Főnököm autója nem volt lefóliázva miután oldalt és hátul lefóliázták azóta nem látom elölről hogy a felesége vagy ő vezet :D

2010. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha az nem győzne meg, hogy szétvan hajtva ami nem biztos mert ha valaki eggyit költ egy kocsira akkor esély van rá hogy megis beecsüli, de én a spoilerezés miatt nem venném meg.. számomra nagyon szép meg minden, de nem gyári.. és gondolj arra hogy mennyit költhetsz rá, amikor télen állsz a piroslámpánál és feltúrják a fél hátát mert nem tudnak mögötted megállni.. mert ha gyári hátsó lököst vennél 150-é rá, ezt úgy kéne megcsináltatnod 400-é kb.
2010. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

18:55


Én a fóliát nem a szélvédőre értettem, hanem az oldal üvegre. És a oldalról tudom, hogy leszedetik, mert nekem is volt és egyszer még átment úgy, hogy az ablakot tövig lehúzták, de másodjára már leszedették velem.

2010. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!