Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jó vétel?

Szerintetek ez jó vétel?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 18. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Sosem vennék "tuningautót".

Pláne nem ilyen igénytelent.

Szét van hajtva, szervizek elmulasztva...

nemkéne =/

2010. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát az van írva, hogy lefoglalózva... De amúgy én már nem hsizek az ilyen tényleg ennyi van benne baromságba. :)

A mai világban amikor egyszerűbb visszatekerni az órát mint kereket cserélni...:) Egyébként meg nem tudom. Még ha tényleg valós a km, akkor is szét tudta hajtani a motorját :)

2010. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

14:43-as vagyok.


Szerintem a spoilerezés nem igénytelen csak a lámpák. Meg felesleges volt az első ablakot lefóliáztatni, mert azt úgyis lekapartatják veled a KPM-nél:)

2010. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
undorítóan néz ki. aki képes így elcsúfítani egy autót, az nyilván úgy is bánt vele... keress inkább egy gyári külsejűt. azzal biztosan jobban jársz.
2010. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg 650-nél többet nem adnék érte. Hiába írják, rommá van hajtva, nyilván azért is van minden cserélve rajta. Gondold el, ha már ennyit ráköltött és ilyen autó/tuning őrült, szerinted mennyire nem hajtotta szét?

Ugyanakkor ennyi pénzért sokkal fiatalabb autót is kaphatsz, ami tényleg nincs széthajtva, és a kor sokkal sokkal fontosabb, mint bármilyen tuning.

2010. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem 11 éves talán széthajtott autóért nem érdemes ennyit adni. eleve az gyanús, hogy egyik helyen azt írja, hogy teljesen új motor, míg másik helyen meg azt ecseteli hogy miket cseréltek a motorban. most akkor új a motor, vagy csak alkatrészeket cseréltek benne? nem mindegy. én is most keresek autót, de az ilyen tuning vackokat messze elkerülöm...
2010. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

[link]


ezek keresési beállítások, nézegesd kicsikét

2010. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
megvenném Pijamérnek
2010. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát 11 éves kocsiért szerintem is kicsit sok ennyi. Oké, nyilván benne van a felcicomázás ára, de az nekem is inkább hátránynak számít, mint előnynek.
2010. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ronda egy taliga ráadásul ford!
2010. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!