Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt mondják hogy a francia...

Azt mondják hogy a francia autók rosszak. Ez a kishaszongépjárművekre is vonatkozik?

Figyelt kérdés
pl renault traffic, renault master, peugeot boxer...
2010. júl. 16. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi mindent mondanak az emberek. Nézz szét az utakon hányan használnak francia autót, öreget is újat is, talán nem véletlenül. A kishaszonjárművek között egyértelműen ezek a kedvencek. Kedvező a fogyasztásuk, végig lehet ülni a napot a fülkében és még menni is képesek.
2010. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rossz a fenét. inkább egy öreg francia kocsi mint 1 trabi v dacia lada... sok hülyeséget kitalálnak az emberek.
2010. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezt a legjobban azok szeretik mondani,akik még életükben nem ültek francia autóban, egyáltalán nem rosszak!

Haveromnak 1000 éves lagunája van 300.000 KM-rel vette, és még ő is belepumpált azóta 100.000-et, és komolyabb baja sosem volt mint egy hasonlókat futott toyotának. énis szidtam őket előtte mint a bokrot,és lám-lám énis akkor amikor még kisem próbáltam :D utánna vettem egy clio RS-t,hát komolyan mondom az égvilágon semmi bajom nincs vele.

oké vannak szérián belül is rosszabul sikerültek, van aki kifog olyat, de könyörgöm TC népítéleten olvastam legalább ennyi "bajos" japán és német autó van mint francia ;)

2010. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A céges kocsim egy Citroen Jumper.

2 éves az autó, 80ezer km van benne, új kora óta én használom.

Ez eddigi hibái:

-télen nehezen csukódtak az ajtók

-3 hónaposan nem indult, szervíz-->múló hiba.........

-egr szelep csere

-légtömegmérő csere

-hátsó lámpában állt a víz(csere)

-belső ventilátor kapcsoló bedöglött (csere)

-ülésmagasság állítás megadta magát

-belső műanyag elemek rossz úton rázkódnak, kesztyűtartó kinyílt

-az egész kasztni nyeklik-nyaklik,zörög

-üresen/kevés cuccal pattog az úton

Gagyi az egész autó, a cégnél van több jumper is hasonló hibákkal küzd az összes.

Előtte Transitot hajtottam, akkor volt 5 éves, sok kilóméteres, és nem volt vele szinte semmi gond.

2010. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!