Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit értsek az alatt hogy fel...

Mit értsek az alatt hogy fel kell tölteni az autó klímáját? Egy idő után nem fog hűteni a klíma mert "kiürül"?

Figyelt kérdés

Nekünk 2 éve van klímás autónk és hűt a klíma. Kell vmikor tölteni? ha igen mikor?

12 éves manuális klíma.


2010. júl. 16. 15:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha gyengül akkor igen, egyébként ha csak nem ereszt nem nagyon kell feltölteni.
2010. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
van egy töltőgáz, ami el tud szökni a rendszerből, ha sokat nem használja valaki a klímát (kb 1 év állás után bizony sanszos hogy elszökik), vagy ha kap egy követ a rendszer, és megreped, kilyukad valamelyik cső. amúgy egy klímatöltés kb 10-15 000 forint
2010. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy a 12 éves kocsink klímája még soha se volt töltve?
2010. júl. 16. 16:58
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Tekerd le az ablakot.A klima csak újgazdag kis nyálas pöccsöknek való.
2010. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
igen, elképzelhető, hogy nem kellett eddig újratölteni.
2010. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

"Tekerd le az ablakot.A klima csak újgazdag kis nyálas pöccsöknek való."

Ez hány évvel ezelőtti gondolkodás? 20? 30?

2010. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az ablakletekerős nagypofájú csávónak üzenem hogy ha nem otthon meresztené a p*csáját hanem elmenne dolgozni akkor nem kéne irigykednije egy sz*ros klíma után ami szinte már alapfelszereltség és ő nem teheti meg ;)
2010. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Az alblakletekerőst oltogatóknak üzenem, hogy bár a kocsimban van klíma, én eddig sosem használtam... jobban szeretem tökre lehúzni a z ablakokat és élvezni... nemszeretem, mert igen visszafogja az autót is... csak akkor használom, ha a szüleimet v a barátnőmet viszem, mert ők hisziznek érte...

H miért nem szeretem? lehűtöd pont jó kis 22 fokra elvagy... aztáne gyszer hopp kiszállsz a kocsiból 35 fok, jobb esetben megfázol, rosszabb esetben tüdőgyulladás, v ott a helyszínen elájulsz...


Amúgy a klímásoknak üzenem, h klímabarát technika az, hogyba bekapcsoljuk, h csak a kocsin belül keringesse a levegőt, és 5-10 perc klímázás után kikapcsoljuk a klímát és csak simán fújatjuk a levegőt... jóideig benntartja a hideget klímagá nélkül:) Csak el ne pukizza magát vki:D

2010. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%

17:46os

Na figyelj ide te szerencsétlen.

Én egy igazi férfi vagyok nem egy kis csira mint te.

Képzeld nekem is van melóm,saját teherautóval (ZIL)fuvarozok,és nagyon jól keresek.

És van 2 autóm:

-Lada niva

-Uaz terepjáró

És ezeket kp-ba vettem nem hiteleztem mint az ország 90%a verik magukat,hogy ilyen autóm van olyan autóm van.Mennek a tescoba csúcsidőben ,hogy minnél többen lássák,hogy új kocsijuk van.Nevetséges hülyék ,havi 15-20eft-os törlesztővel még egy munkanélkülinek is lehetne új vagy pár éves autója.És ha valami baja lessz az autónak évekig áll a parkolóba mert rájönek,hogy az autószerelést nemlehet behitelezni.

más:

Sok nagyképü kigyurt barom játsza az agyát ,hogy ilyen meg olyan kemény vagyok de ha nemlenne klima ,szervó stb.. baromság a kocsijába sirna mint egy kislány,hogy jajjj de kényelmetlen stb...


NEVETSÉGES.

2010. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

18:32-es vagyok...

zilről nincs tapasztalatom, de nivával igensokat járkáltunk ezért <3 :)

Az uaz pedig <333333333333333 :D Abba nemhogy klíma nincs, de a platós uaz milyet fűt a váltótól meg a motortérből?!:D Ott aztán lehet tekergetni az ablakot...

2010. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!