Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dieselmotoros autón tanultam...

Dieselmotoros autón tanultam vezetni, itthon benzines van. Többször lefulladok vele. Mit tanácsoltok ez ellen?

Figyelt kérdés
Két hete lett meg a forgalmim elsőre, a héten jött meg a jogosítványom. Beültem az itthoni autóba, ami benzines és nem mindig sikerül az elindulás. Ilyen az órákon nem fordult elő, bár úgy tudom a dieselmotoros autó kevésbé fullad. Mindez csak gyakorlás kérdése? Kicsit el vagyok keseredve, hogy ennyire béna lennék. Volt, hogy elég kényelmetlen helyzetbe fulladtam le pl. körforgalom előtt. Még forgalmi vizsgámon sem fulladtam le, ahol iszonyatosan stresszeltem meg izgultam végig. Tudtok tanácsokat adni nekem?
2019. okt. 12. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyakorlás kérdése. Neked is egy balf/sz oktatód volt, aki nem tanított meg normálisan elindulni. Nem tudom miért erőltetik ezt a gáz nélküli elindulást, a forgalom tempóját sem lehet tartani így gyakorlatilag.

Egy szó mint száz, adj gázt és kész. Gyakorolni kell

2019. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zebulon66 ***** válasza:
100%
Nem kell bogetni a motort de kell egy kis gáz. Olyan 1200-1500 fordulat, próbáld füllel érezni megjegyezni.
2019. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell.
2019. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!