Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy érdemes feltuningolni?...

Hogy érdemes feltuningolni? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Van egy kb.10 éves Suzuki Swift sedan autónk is. még örökölt szóval igen nagy becsben van nállunk.Kifogástalanul működik de szeretném kicsit "felvarrni a ráncait" de body kit-et lehetetlen rá találni legalábbis nekem nem sikerült,illetve nemtudom hogy mennyire lehet a maximumot kihozni belőle a tuningolás terén
2010. júl. 16. 11:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Body kit mi a f*szomnak??

Akkor lenne értelme, ha 150 lóerőnél több lenne benne, meg nagyobb lenne a nyomtáv (gondolom nemtudod miaz..)

Gondolom bodykittel szépen kiszélesítenéd, a felnik meg 10 centivel beljebb lennének.

2. voltam ismét, és nincs szorulásom

2010. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
na látod ezzel a válaszzal még megyek is valamire ;) Tehát ezzel a fajta suzukival nem is érdemes próbálkozni?
2010. júl. 16. 12:13
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
Semmilyen autót nem érdemes tuningolni.
2010. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Sajnos én is azt kell , hogy mondjam , hogy semmi értelme Suzukit (de más kocsit se nagyon) tuningolni. Ha szép gyári állapotban van, akkor az nagyon megbízható , keveset eszik. Ennyi és pont. Ennyit tud a suzuki, de ezt nagyon jól. Nem kell piszkálni, se külsőre se sehogyan.
2010. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

megint 2. vagyok


nincs hát..

Nekem is gyári autóm van.

Álmaim között szerepel egy E30 220 le fölé terelgetése, és teljes M optikát rakni a kasztnira, gyári felnikkel meg mindennel.

Kb így: [link]


Csak nekem M20 blokból lenne építve a motor, nem M10-ből.

Szal 6 henger, nem 4..

Enne kb 20 litert, de 5 sec alatt száz...brutál adatai vannak :D

Aztán nem tusdom valaha megvalósul-e :S

2010. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
csinálj szerintem meglepetésautót belőle, egy kis motortuninggal. fúrasd fel, turbósítás, könnyített lendkerék és hasonló nyalánkságokkal egész jó "húbazzeg" gépet lehet csinálni belőle...
2010. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
fasza ötlet végre valaki egy értelmes válasszal:D utolsó válaszoló egy email cimet tobnál p.ü. ben?
2010. júl. 16. 15:33
 18/24 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nem kell oda turbó..

[link]

velük átalakíttatod a motorodat..

új vezérműtengely és a hengerfej átalakítása..

Utána 40-50 lóerővel erősebb

Aztán még könnyítések, jóféle chip, plusz Proex teljes kipuffrendszer könyöktől a végéig: [link]

és azis 15 lóerő kb

2010. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
aztamocskos életbe ez igy elég jónak tünik. valaki nem tudja hogy magyarországon van-e olyan cég akik egyedileg terveznek cuccokat a kocsira? Pl. body kiteket ami kifejezetten rálessz szabva a kocsira? ( ugy talán jobban nézne ki minhta csak a neten szereznék be eggyet)
2010. júl. 16. 16:48
 20/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:07 vagyok


nem adok email címet, mert nem sok értelme, mivel nem értek ehhez nagyon, én is csak érdeklődő vagyok, annyit értek hozzá, amit az egyik autószerelő haverom szokott magyarázni. Szerintem ha tényleg tuningolni akarsz, akkor keress fel egy szakműhelyt, ahol jó drágán, de átépítik neked igényesen, mert te otthon nem tudod megcsinálni. Jah, és számold bele a költségekbe, hogyha tényleg akarsz tuningolni, akkor rendszerben kell gondolkodnod, vagyis mindent kell tuningolni, hogy tényleg legyen értelme, vagyis minimum 1 milliót rá fogsz költeni. Ha nagy a szerelem megéri, ha a szerelem nincs meg, akkor jobb ha veszel valami erősebb autót gyárilag...

2010. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!