Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy érdemes feltuningolni?...

Hogy érdemes feltuningolni? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Van egy kb.10 éves Suzuki Swift sedan autónk is. még örökölt szóval igen nagy becsben van nállunk.Kifogástalanul működik de szeretném kicsit "felvarrni a ráncait" de body kit-et lehetetlen rá találni legalábbis nekem nem sikerült,illetve nemtudom hogy mennyire lehet a maximumot kihozni belőle a tuningolás terén
2010. júl. 16. 11:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2010. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Minek Suzukit tuningolni? Meg a többi autót is?

Minek???

Motortuningra gondolom nem gondoltál, max a chiptuningra..

Rakjál rá versenycsíkot..

Mennyivel szebb egy gyári: [link]


Mint egy hülyegyerek tuningos: [link]

2010. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1.válaszoló:ez szép és jó de ez az uj swift én pedig a sedanrol beszélek. 2.válaszoló: én igényessen szeretném megcsinálni de amugy a gyári swift szedán az minden csak nem szép:D
2010. júl. 16. 11:42
 4/24 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek, minek tuningolni? Gyorsabb lesz? NEM! Megbízhatóbb lesz? NEM! Menőbb leszel tőle? Csak SZÁNALMASABB!
2010. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy "HOGY ÉRDEMES FELTUNINGOLNI" egy teljesen átlagos kérdéssel jöttem ide erre mindenki csak pofázik ahelyett hogy segitene vagy kilépne innen a francba.Nemtudom mi a k+rva életért kell idejárni és oltogatni másokat egy kérdés miatt.
2010. júl. 16. 11:46
 6/24 anonim ***** válasza:
46%

Azért mert életképtelen hülyegyerekvagy!

Társadalmi hulladék, aki az 1.0 swiftjére spoilert rak meg no fear matricát aztán bömbölteti belőle lady gagát..

2. voltam

2010. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Bocs nemtudtam hogy ide a luxusautós sznob 3 diplomás beképzeld emberek járnak válaszolni. Nyilván nem azért akarom megcsinálni mert nincs barátnőm.Szimplán csak hogy az autó kicsit jobban nézzen ki ennyi.Mellesleg nem szeretem lady gagát ;) És ha szorulásod van akkor ne rajtam töltsd ki hanem irj normális választ vagy mennyj innen a redvába.
2010. júl. 16. 11:55
 8/24 anonim ***** válasza:
De ettől nem néz ki jobban...
2010. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tuningold. Nincs annál szánalmasabb mint 1 gagyi tuning Suzuki ami annyira csúnya h az már fáj. Hagyd meg gyárinak és így csak 1 átlagos Suzuki lesz nem 1 még jobban csúnya suzuki.
2010. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
de egy body kit töl szebb lesz nem? legalábbis az alapnál nem lehet rondább
2010. júl. 16. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!