Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől eszi a kocsi az olajat?

Mitől eszi a kocsi az olajat?

Figyelt kérdés

Van egy régi Seat Cordobám, és 1000km-ként kicsit után kell tölteni az olajat, kb 1-1,5 decit. Az autó nem fűstől. Ezeknél a seatoknál normális ez a mennyiségű olajfogyás?

Ha nem akkor mitől lehet az olajfogyás?



2019. aug. 21. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kitudni kitutod, de jó lenne előtte tudni hogy tényleg az e a ludas. Mondjuk ha van otthon belőle új, akkor beteheted, hogy megnézd, hogy az e. Ha nincs otthol, akkor jobb lenne szerelő, mert sztem luxus megvenni előre, és vagy kell bele vagy nem.
2019. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én akárhogy nézegetem a motorteret és leömlőt, sehogy se találom a lambda szondát.
2019. aug. 27. 17:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Az egyik alulról látható, ha benézel lentről a kocsi alá. A másiknak felül a blokknál kell lennie.
2019. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az enyém 1.4-es és 7.2 litert fogyaszt átlagban.

Lehet labdaszonda viszont azt CO mérésnél műszakin meg szokták mondani hogy nem stimmel valami.

2020. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!