Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szorult meg az autó fékje?

Miért szorult meg az autó fékje?

Figyelt kérdés
Munkába menet arra lettem figyelmes,hogy nem bír autó és egyre nehezebben gurul oly annyira ,hogy végül félre kellet álnom vele. Akkor vetttem észre ,hogy nagyon füstöl a fék pofa elő. Kis idő múlva ki engedtek a fékek. Mitől lehet? Egy hónapja cseréltem első fékekek ( tárcsa és fék pofa)

#autó #fék #fékhiba #szoruló fékek
2019. júl. 31. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fékdugattyú beállt és cserés. Valószínűleg megsérült csere közben.
2019. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább főfékhenger berohadt.

Nyomd le a féket majd engedd vissza és nyisd ki a légtelenítőt.Ha kispriccel akkor főfékhenger csere.

2019. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Majatom ***** válasza:
100%
Igen, általában csere után szokott megszorulni a fékmunkahenger, mert az új féktárcsa és betét miatt beljebb jár a munkahenger. Amelyik része eddig kint volt, és kosz, meg minden ráragadt, az most beljebb került, és ha nem lett rendesen megtakarítva cserekor, akkor meg szokott szorulni.
2019. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!