Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthoni kerékcsere után...

Nrd1234 kérdése:

Otthoni kerékcsere után szorult a hátsó kerék. Miért?

Figyelt kérdés

Mai napon otthon felraktam a téli gumikat a feleségem nemrég vett autójára. 4 ből 3 résmentesen sikerült, majd a 4. nél (bal hátsó) észrevettem hogy kisebbek a keréktőcsavarok. Kerestem négy másik tőcsavart, ami ugyanolyan méretű mint a többi keréknél, és felraktam a téligumit ( felnire szerelve kaptuk őket az autóhoz).


Elindulás után a bal hátsó kerékből csikorgó hang hallatszott, mintha fém a fémmel érintkezne. Feleségem a vezetőülésből úgy érezte, szorult a bal hátsó kerék, de amikor én beleültem és visszatolattam vele, nem éreztem és nem hallottam semmit. Utána mentem egy kicsit előre, de akkor sem tapasztaltam semmit.


Van-e ötletetek, mi lehet a gond? Van-e egyáltalán gond?



2017. nov. 21. 16:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!