Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Középkorú, közel 2 méteres...

Középkorú, közel 2 méteres pasi, Nőt keres? Lakhatási lehetőség van,a többit hozd magaddal.

Figyelt kérdés
tegnap 06:03
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Irigykedsz mi te görény Nőszemély?


Sok sikert a gazdag ficsúrokhoz!

tegnap 18:26
 32/42 anonim válasza:

"Nőt keres?"

Még ezt sem tudod eldönteni?

tegnap 18:57
 33/42 anonim válasza:
Ez annyira, de annyira ciki. Nagyon remélem, hogy troll vagy.
tegnap 21:48
 34/42 A kérdező kommentje:

33-s.


Nekem ugyan nem ciki,nem vagyok én már se kisfiú se kislány hogy ciki legyen is valami.


Közel az 50-hez ilyen szavakat már nem használunk.


És azt sem tudom mi az a troll,vagyis valós ember vagyok még amíg létezem.

tegnap 21:57
 35/42 A kérdező kommentje:

32-s.


Mivel kérdésként kell feltenni,kénytelen voltam oda rakni a kérdő jelet,egyébként nem jeleníti meg a rendszer.


Hozzászólni baromságokat azt tudsz de fogadjunk még egy kérdést sem tettél fel semmiből sem az oldalon,mert akkor tudnád hogy így működik.


Okoska némber.

tegnap 22:47
 36/42 anonim válasza:
Tehát értelmes kérdést sem tudtál megfogalmazni, csak egy kijelentő mondatot kérdőjellel a végén 😂
tegnap 23:00
 37/42 A kérdező kommentje:
Megkereslek és kiverem a fogaidat,és ez egy értelmes válasz lesz,r--nc.
tegnap 23:05
 38/42 anonim válasza:
😂🤣😂
tegnap 23:11
 39/42 anonim válasza:

„A gond az hogy akik hozzászóltak mind férfiak,és nem homit keresek,hanem Nőt és ha azt keresek az is válaszoljon.”

Mit parancsolgatsz? Az ír, aki úgy gondolja nem az, akinek te megparancsolod.

„És szerinted hány ilyen Férfi van a földkerekségen,mert ti csak a X7 BMW-st szeretnétek magatoknak.”

Ugyan már BMW, az semmi a BMP-1 az igazi:

[link]

„Mivel kérdésként kell feltenni,kénytelen voltam oda rakni a kérdő jelet,egyébként nem jeleníti meg a rendszer.”

Ha egy kis eszed lenne, akkor például így írtad volna ki:

„Lennél a társam? Középkorú, közel 2 méteres pasi, Nőt keres.”

Ahogy te írtad ki, úgy nagyon hülyén hangzik.

„Irigykedsz mi te görény Nőszemély?”

Ez is arra utal, hogy lenézed a nőket. Azt gondolod, hogy ilyen hozzászólások után éppen rád fognak irigykedni a nők, te idióta?

Minél többet firkálsz ide, annál inkább megmutatkozik, hogy te, hiába írod nagybetűvel, semmire nem tartod, lenézed a nőket. Ezek után remélhetőleg egyetlen érdeklődő sem lesz, mert ki akarna egy olyan alaknak a társa lenni, aki tipikus példája a bunkónak.

tegnap 23:51
 40/42 anonim válasza:

„Megkereslek és kiverem a fogaidat,és ez egy értelmes válasz lesz,r–nc.”

Aztán, hogyan találnád már meg 36-ost? Te, aki a szájad is csak azért találod meg, mert az orrod alatt van. Egyébként meg, ha olyan erősnek érzed magad, akkor legyen nagy a szád, amikor majd ő vesz kezelésbe:

[link]

tegnap 23:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!