Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Középkorú, közel 2 méteres...

Középkorú, közel 2 méteres pasi, Nőt keres? Lakhatási lehetőség van,a többit hozd magaddal.

Figyelt kérdés
tegnap 06:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:

"Lakás is másé,csak mivel nincs használva nekem odaadják ingyen használatra."

Itt vesztetted el az eddigi két és fél érdeklődőt.

tegnap 16:21
 22/42 A kérdező kommentje:

21-s.


Mert miért is?


Örülhetnek a Nők hogy van hol lakniuk,ingyen és bérmentve.


Bocs de a szüleim anyagi helyzetük miatt nem tudtak nekem házat építtetni,én meg ugyancsak az anyagi helyzetem miatt,akárhogy is erőlködtem megint csak nem tudtam összeszedni egy házra valót,és nagyon sok Férfi van még így ezzel.


Nem mindenkinek úgy osszák a lapot ahogy gyerekként eltervezte.

tegnap 16:27
 23/42 A kérdező kommentje:

16-s.


46-dikba vagyok és bács kiskun megye.

tegnap 16:48
 24/42 anonim válasza:
"Örülhetnek a Nők hogy van hol lakniuk,ingyen és bérmentve." nőként a saját tulajdonomban lakom ingyen és bérmentve, meg autóm is van, bármiféle szülői segítség nélkül, meg nyilván normális karrierem is. Középkorú férfiként te meg semmit sem tudsz felmutatni az adótartozásodon kívül, az írásképed alapján különösebben tanult és művelt sem vagy. Tulajdonképpen te mit várnál egy nőtől? Adja fel a munkáját, a karrierjét, költözzön oda a nagy semmire hozzád, költse rád a megtakarításait, szabadidős programként meg bámulja a plafont? Van egyáltalán munkád és bármiféle értelmes hobbid, ambícióid?
tegnap 16:52
 25/42 A kérdező kommentje:

Sérült vagyok testileg meg lelkileg is már,tehát munkahelyem nem tud lenni.


Üzletelésből élek,de nem keresek vele havi 1-10 milliókat hanem csak pár tízezreket ami nekem elég arra amire kell.


A műveltségnek mi is a lényege az élethez.


Nagyon sok ember van meg enélkül,csak ezek szerint mondjuk te ebből a nem éppen normális szempontból közelítesz egy férfihoz.


Nem is csoda hogy hiába van karriered meg egyebed csak épp le sem szarnak a férfiak és pont ezért,.


Senkinek nem hiányzik egy nagyvilági pipi.


A haveri körömben van két férfi aki ugyancsak szingli,pedig jó egzisztenciával rendelkeznek,de megmondták ők is hogy a pénzükért ne akarjon egy Nő sem kikezdeni velük.


Vagy az ő lelkük vagy akkor inkább egyedül maradnak.


És szerinted hány ilyen Férfi van a földkerekségen,mert ti csak a X7 BMW-st szeretnétek magatoknak.


1-1 Nőnek talán össze is jön,de nagyja örülhet annak amit majd kap vagy öreglányként élheti az életét,és az nem annyira buli még ha látszólag jól el is vagytok magatokban.


Tehát egy csöppet túl sokat vártok el egy punciért cserébe.


És a műveltségről meg annyit még ha némelyik szavam nem is helyesen van sokszor leírva hogy te a mondatokat nem tudod külön választani sem,tehát ki is a műveletlen?


Értem én hogy okos mobilról írsz de ott is van szóköz meg egyéb ami kell egy-egy levél íráshoz.


Elsőnek tán nézz magadba és aztán okosíts ki egy Oroszlánt,nyilas aszcedensel.

tegnap 17:30
 26/42 anonim válasza:
Trololololooo 😄
tegnap 17:35
 27/42 A kérdező kommentje:

26-s.


Ebből látszik a gyerekes nem létező műveltségű intelligenciád.


Vagyis egy nulla vagy.


És a tested meg mint egy bálna,vagyis csak szeretnél magadnak 1 mindenben izmos faszit csak neked ne kelljen érte semmit sem adni.


A puncihoz jó test is produkálódik amire a férfi rá tud hangolni,de ha ez nincs akkor még édes kevés az együttléthez.

tegnap 17:47
 28/42 anonim válasza:
És az ilyenek, mint a kérdező, köztünk járnak. Félelmetes 😞
tegnap 17:50
 29/42 A kérdező kommentje:

28-s.


Neked lehet szokatlan,de nem vagyunk egyformák még szerencse,tehát én ilyen szabadszájú vagyok és mindig is az voltam.


Gondolod együtt lennénk nem mondanám hogy egyem a puncid,dehogynem.


Egyéniség vagyok mint ahogy mindenki más is az.


De ilyen aranyásókkal mint te is vagy, jobb inkább nem együtt lenni.


Én megoldom magamnak a sexuális bajomat,de Nőként hogy rá sem látsz és ubizol elég gáz,cinkes helyzet még manapság is.

tegnap 17:58
 30/42 anonim válasza:

“Sérült vagyok testileg meg lelkileg is”


Látszik.

tegnap 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!