Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek vannak még ilyen...

Szerintetek vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ha minden jól megy orvosnak fogok tanulni jövőtől. Szeretek pl klasszikus zenei előadásokra, operákra járni. Szerintetek vannak még olyan lányok akikkel pl egy opera előadásra el lehetne menni? Akivel megegyezne az én értekrendem mert nem igazán találok mostanában ilyet.
tegnap 00:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
A gyk tele van velük. Itt fogod megtalálni.
tegnap 01:18
 2/17 Barnabas333 válasza:
Vallási közösségekben keresd őket...
tegnap 01:39
 3/17 anonim válasza:
Barnabás tanácsára figyelj oda! Akire ő nem írt rá, az nem is létezik. :D
tegnap 05:46
 4/17 Barnabas333 válasza:
Irigy állandó incel törzstagunk válaszát olvashatáttok. Bár lehet egy magányos egyedüli életnél jobb dolgom van egy autista gyerekkel élni egy szobában, aki miatt a hétvégéim tölthetem a panel 4 fala között. Nem tudom melyik a jobb.
tegnap 06:03
 5/17 anonim válasza:

#4

Nagyon mellément, Barnabás. Egyikünk élete sem kívánságműsor, ezt te is tudod, de te meg vagy sértődve az univerzumra a tied miatt és ez néha együttérzéssel, máskor humorral tölt el veled kapcsolatban.

49N

tegnap 07:12
 6/17 anonim válasza:
Látsz ilyeneket az operában? A szünetekben be lehet támadni őket, vagy a szüleiket.
tegnap 08:46
 7/17 anonim válasza:

Én régebben hosszabban leveleztem volna kívánságodra Barnabás333, de aztán végül te adtad fel a folytatást.


Pedig azon sírtál, hogy te vagy, aki folyamatosan érdeklődik, mindig a másik fél adja fel. Akár intézetbe is adhatod a fiadat, ha teher!


De gondolom, a gyerek édesanyja nem engedné meg. Nyilván. Meg hova is lenne az apai büszkeséged? Fejlesztésekre nem lehet elvinni a gyereket? Nem javulna semmit az állapota?

tegnap 09:30
 8/17 anonim válasza:
A korosztályod nagy része a tuc-tuc bűvöletében él, a maradék meg rocker. A klasszikus zenére fogékonyakat nagyítóval kell keresni, mondjuk ahhoz intelligencia is kell, hogy valaki valóban élvezni is tudjon egy-egy ilyen darabot, ne pedig csak sznobizmusból üljön be valahová.
tegnap 15:55
 9/17 anonim válasza:

8

Miért kell ahhoz intelligencia? És szerinted a többi korosztályt jobban érdekli a klasszikus zene?

tegnap 16:24
 10/17 anonim válasza:
#9: Mert a klasszikus zene bonyolultabb, mint pl. a primitív dücskőzés. Javaslom mondjuk a Bartók Rádión a Zenebeszéd c. műsort, ott rendszeresen kiveséznek egy-egy művet. A múltkor Mozart d-moll zongoraversenyét elemezték, és arról volt szó, hogy milyen bonyolult szólamok keresztezik egymást benne stb. De ha az operát nézzük, egyszerre kell figyelned a melodikára, a szövegre és az énekesek színpadi játékára, ami szerintem kellő intelligencia nélkül nem megy. Amúgy nyilván van néhány fiatal is, akiket érdekel a klasszikus zene (vannak énekesek, zenészek, még ha sokan csak hobbiszinten csinálgatják is a dolgokat), de ha megnézed egy-egy koncert közönségét, leginkább középkorúakat és idősebbeket látsz ott, középiskolásokat vagy egyetemistákat nem igazán. És ha a kérdező számára is gondot okoz egy hasonló érdeklődésű fiatal megtalálása, akkor valószínűleg nem sok ilyen emberrel futhatott össze eddig.
tegnap 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!