Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Átlag srácként mennyi esélyem...

Átlag srácként mennyi esélyem van társkeresőkön?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 12:31
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
#18 Pontosan, egy csinos nőt ellepnek a férfiak. De még túl csinosnak se kell lennie, elég ha átlagos. Társkeresőkön mindig nőkből van hiány, férfiakkal meg dunát lehet rekeszteni. Ha egy kicsit untatod, vagy nem kelted fel az érdeklődését amellett, hogy nagyon jóképű vagy, már mész is a kukába. A valóságban ez nem egészen így van. A társkeresők valahogy mindig a nőknek kedveznek. Már abból kifolyólag is, hogy vannak olyan oldalak, ahol a nőknek nem kell fizetni a tagságért.
tegnapelőtt 19:12
 22/26 anonim válasza:

Sok keserű embert vonzott a kérdés, vigyázz ne higgy nekik!

A nők általában megérzik ha valahol mélyen utálják őket, ezért utasítanak el sok férfit. ^u^ Persz sok undok nő van(mint undok férfi) de nem nagy művészet kifogni egy normálisat.

Amíg nem vagy egy keserű dühös incel, valszeg fogsz találni egy kedves, szép lányt. Ha meg látod hogy nem jó ember és kihasznál, vagy esetleg nem szeret annyira mint te őt, ne szívd mellre, mondd meg neki és menny a kövire. Ennyi igazából az egész. Meglesz ez ne aggodj!

tegnapelőtt 20:02
 23/26 anonim válasza:
#22 Talán inkább reálisan látják a dolgokat, és nem álomvilágban élnek, mint egyesek.
tegnapelőtt 20:07
 24/26 anonim válasza:

Próbáltad már?

Akkor tudod a választ.


Ha meg nem, akkor leírom: kb. semmi.

Tinderen havonta 1 lájk egy szint alatti nőtől, aki aztán 90%, hogy ghostingol.

Ha párhuzamosan minden lehetséges platformon fent vagy aktívan, akkor össze tudsz szedni 2 havonta egy randit, de nagyobb részt nálad rondább, vagy kattantabb nőkkel.

tegnapelőtt 21:11
 25/26 Kedves Vezető válasza:

Így van, egy normális, klasszikus nőies értékrendekkel ellátott, alap elvárásokkal ellátott Nő, nem kényszerül fel társkeresrőre (sem).

Csak gondold végig, felnő, kishercegnő, mindenki imádja, mire 25 éves már házas, túl van sokmindenen.


Társkeresőkön főleg borderlinos, megalomán, extrovertált, instalike/tartalékos vadászok vannak többnyire(!).


Egy másik hasonló kérdésnél írtam hogy X elem ki ezeket/akik vmi tengerparton pucsítanak, stb.


A Badoo feldobott egy Nőt, ült az ágyon egy könyvvel, tök átlagos volt..


Na, ráírtam miután matcheltünk, hogy igazán meglepett.

Kérdi:

Mivel'.

Mondom, elég ritka az ilyen átlagosan , természetesen szép nő aki nem akarja kifejezni az elvárásait(főleg anyagit), és hogy vélek benne Eq-t is felfedezni, az Iq mellett.

Válasz:


"mindenki ezt mondja"


Válaszom:


Már mindent értek, sok sikert, szia! 😁


Szoval tényleg, de tényleg 1 átlag Nőnek is ír vagy 150 faszi csak 1 platformon, úgy hogy ha akarná bármikor felhívhatná Ferit' a szomszédból, vagy Bélát a közmunkást.


(Csak mondtam vmit😁)

tegnapelőtt 21:51
 26/26 anonim válasza:
#25: Sajnos nekem is hasonlóak a tapasztalataim. Az átlagos, normálisnak tűnő nők is sokszor beképzeltek vagy agyhalottak, a bókokra is primitív, bunkó módon reagálnak. Már ha egyáltalán szóba állnak veled, mert még egy matchet is nehéz összehozni. Ma már az sem jelent semmit, ha őszintén bókolsz, vagy ha meg akarod ismerni a másikat. Teljesen a királylányos mentalitásba élik bele magukat, nap mint nap rengeteg figyelmet, hízelgést, simpelést kapnak, és elhiszik, hogy alanyi jogon jár nekik Mr. Perfect. Ha nem tetszik nekik valami, simán lelépnek még egy jól induló beszélgetésből is, és ha meg mered kérdezni, hogy hová tűntek el napokra, akkor dúvadként hisztizni kezdenek, és kikiáltanak agresszívnak. Próbáltam társkeresőket, próbáltam netes fórumokat, de nagyjából mindenütt ugyanazzal a nagy semmivel szembesültem. A társkeresőkön is zömmel csak kamusok, prostik, toxikusok, egóhercegnők és társaik vannak fenn, rengeteg a kiélt fejű, lepukkant nő, a kórosan elhízott, az irreális elképzeléseket tutujgató egyedülálló anyuka, de a többség csak figyelmet és hízelgést akar, a jobb külsejűek keményen válogatnak, a kevésbé jó csajok pedig kb. mindenkire tapadnak.
tegnapelőtt 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!