Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek mi a véleménye a társker...

Kinek mi a véleménye a társkereső oldalakról / facebook csoportokról?

Figyelt kérdés
Ami számomra érthetetlen, hogy vannak egyezések és mikor írok a másik félnek,(nem mizu és társai) akkor jobb esetben ha válaszol ilyen pár szavas válaszokat kapok és néha az egész olyan egyoldalúnak érződik részemről, beszélünk az elképzeléseinkről, a szabadidőben kedvelt tevékenységekről, néha jónak is tűnik aztán csak úgy eltűnnek. Ha pedig találkozás van volt olyan hogy a megbeszélt napon nem írt csak este + olyan is volt hogy utaztam 2+ órát és elvoltunk vett a kajámból is el beszélgettünk aztán ahogy elköszöntünk később írta is hogy jól érezte magát és 1-2 nap után eltűnt szó nélkül még csak meg sem indokolta mi a baj.. + ott vannak azok az egyezések akiknek kb bármit írhatnék véletlen sem válaszolnak.. Ennyire számítana a kereset + az elért dolog, tényleg alap lenne a kocsi? lassan 30 leszek és nemsokkal több mint minimálbért keresek segédmunkásként, időm végülis szinte csak hétvégén van de én mindig is igyekeztem a másik fél kedvében járni, valahogy régen mintha könnyebb lett volna, több kapcsolatom is volt (másfél év volt a leghosszabb) és mostanában olyan esélytelennek érzem ezt az egész dolgot bármennyire is szeretném. Személyesen szintén szinte lehetetlen, ritkán elnézek bulizni, de úgy azt tapasztaltam, hogy rengeteg fiatal van aki nem is biztos hogy 18 megvan de közbe kinéz 20nak és ha leszólítod és nem vagy szimpatikus a barátnői előtt megaláz és elveszi az ember kedvét az egésztől. Az igaz, hogy van 1 kis + rajtam meg elől kicsit ritkult a hajam sajnos, de nincsenek pattanásaim szerintem nálam sokkal hátrányosabb kinézetű emberek is lehetnek akik közül volt is úgy, hogy láttam valakivel. Nektek mi a véleményetek erről? Ti hogy ismerkednétek/ismerkedtek?
okt. 18. 20:37
 1/10 anonim válasza:

Nekem a sok negatív mellett pozitív tapasztalatom is van. Ott találtam meg a jelenlegi párom, akivel már 7. éve vagyunk együtt. :)

Előtte nem jutottam el pasival addig, hogy találkozzunk.

Badoo társkereső volt

okt. 18. 20:59
 2/10 anonim válasza:

31 vagyok, most lett vege egy kapcsolatomnak, nekem is pokoli nehez, neten kb lehetetlennek erzem.

Kitartas, sosem szabad feladni!

okt. 18. 21:02
 3/10 anonim válasza:

Neten azért érződik lehetetlennek mert az alig átlagos lányoknak is elég érdekes elvárásaik vannak. Ugye a legjobb az hogy szinte mindenki elvárja az érdekes kezdeményezést,és hogy legyél mindíg szórakoztató,közben profiljuk üres,személyiség semmi,egy kerek mondatot alig bír kinyögni.

Eltűnni meg leginkább azért szoktak mert naponta tucatnyi új match és üzenet mellett egyszerűen elfelejtenek,vagy azonnal találnak érdekesebb palit

okt. 18. 21:52
 4/10 anonim válasza:
Semmit sem érnek.
okt. 18. 22:14
 5/10 anonim válasza:
Azért tűnnek el, mert nem tetszel nekik. Igen, a kocsi némi százalékban javít az esélyeken, főleg ha kisebb településen élsz. Őszintén szólva nem tudom mire számítottál számítottál a 18 éves lányoktól a buliban 30 éves plusz súlyos, elől kopaszodó pasiként. Bár a lányok is viselkedhettek volna kulturáltabban. De legalább van némi önbizalmad és kezdeményezőképességed ezek szerint, amit továbbra is tarts meg és akkor lesz társad hamarosan. Kettőt tudsz tenni. Vagy keress egy 30 év feletti, nem túl szép, minimálbéres, kisgyermekes, elvált nőt például a munkahelyeden, ha nők is dolgoznak ott. Vagy ha a fiatal lányok érdekelnek akkor változtass ezek közül amin tudsz: keress több fizetést adó munkahelyet, tedd le a jogosítványt, kezdj edzeni, ha pedig már túl gázul néz ki elől a hajad inkább húzd le kopaszra az egészet.
okt. 18. 23:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van, nem egyszerű de egyszer még hátha végülis a badoo valóban nem rossz, eddig onnan 2 lánnyal találkoztam és az egyikkel amolyan friendzone kialakult. 5. válaszadó, a bulis részt igazából példaként hoztam fel, általában lehetőleg tőlem 5-6 évvel fiatalabb/idősebb korban ismerkedem ha lehetséges ezért inkább jobban próbálkozok interneten csak sajnos mondhatni lehetetlennek tűnik + aztán 1 szórakozóhelyen megmondani nem tudnám ránézésre már hogy ki mennyi idős lehet mert úgy ki vannak sminkelve meg öltözve és elbizonytalanít, de amúgy köszönöm a tippeket az edzésen már 1 ideje gondolkozom + ha lehetőség adódik későbbiekben mindenképp szeretnék valamit lépni + annó nyáron 1essel le lett vágva az egész hajam az mondjuk elég jól állt mások szerint, de lehetséges hogy tényleg a kereset + a felmutatható érték és elért dolgok az ami nagyon sokat számíthat gondolom.
okt. 18. 23:43
 7/10 anonim válasza:

Én nagyjából egy éve kezdtem el használni az ilyen jellegű appokat/csoportokat. A sikerélmény egyenlő a nullával. Egy értelmes beszélgetést nem sikerült még felmutatni senkivel, pedig igyekeztem érdekesnek is tűnni (szerintem az vagyok). Kipróbáltam vagy 5-6 ún. társkereső appot,- plusz a face társkeresőt-, amik ugyanarra a kaptafára épülnek. Fizess elő, vegyél prémiumot, hogy egyáltalán meg tudd nézni, kinek tetszettél.

Ha sikerült is egy pár lánnyal chatelni ezidő alatt, többnyire a teljes érdektelenség volt a jellemző részükről. Mondanom se kell, személyes találkozó egy év alatt nem történt, míg ezeket használtam. Alapvetően azt tapasztalom én is, hogy egyik napról a másikra szeretnek eltűnni a lányok, akármilyen rendes is vagy hozzájuk. Ez már nem számít. Találnak egy érdekesebbet, párhuzamosan több pasival tartanak fenn beszélgetést. Sokszor szerintem elvárják, hogy szórakozdasd őket, közben ők semmi ilyet nem tudnak nyújtani az egyhangú, unalmas válaszaikkal. (Itt is megfigyelhetőek ilyen kérdések, hogy 'valaki fel tudná dobni a kedvem?'. Ha 18/L az illető , a férfiak már ugranak.

De gondolhatnátok, hogy biztos előnytelen a külsőm, ezért nem tetszem annyira a lányoknak. Pedig szerintem jól nézek ki, magas vagyok, sűrű arcszőrzettel (ápoltan), elégedett vagyok az arcommal és a testemmel. Nem változtatnék semmin. Szoktam edzeni, van egy csomó téma, ami érdekel, plusz egyéb hobbik.

Én nem keresek rosszul, van több kocsim is (amik nem tucat autók), mégse érdekelt még senkit.😀

Szóval én ezt az internetes vonalat nem erőltetném tovább, ha nem muszáj, viszont élőben még nem igazán próbálkoztam ezzel a szándékkal.

okt. 19. 08:58
 8/10 anonim válasza:
Átlagos férfiként kb. értelmetlen. 1 év alatt kaptam vagy 3-4 like-ot, miközben egy viszonylag nagy városban (Szeged) élek.
okt. 19. 11:50
 9/10 anonim válasza:

Nekem is rosszak a tapasztalataim, pedig több társkeresőt (Badoo, Randivonal, Fb, Tinder stb.) is kipróbáltam. Akinek élőben valamiért nincs lehetősége ismerkedni (pl. faluban él, vagy olyan munkahelyen dolgozik, ahol nincs kivel ismerkedni), akkor maradna a net, de az katasztrófa. Sok átlagos lányt, nőt megnéztem, megszíveztem, de alig-alig kaptam pozitív visszajelzést. Ha válaszoltak is az üzenetemre, leginkább akkor is csak tőmondatokban, gyakorlatilag nekem kellett volna folyamatosan témákat hoznom, aztán a többség el is tűnt. De 99%-ban még csak nem is reagáltak, pedig normális, érdeklődő üzeneteket írtam nekik, pl. a hobbijaikhoz igyekeztem kapcsolódni.

Az a baj, hogy az átlagos nők nagy része is teljesen elszállt magától, és azt képzeli, hogy neki alanyi jogon jár a tökéletes férfi. Sajnos hozzászoktak ahhoz, hogy mindenki őket ajnározza, nekik simpel, és ha a legapróbb hibát is felfedezni vélik benned, máris dobnak, hiszen tudják, hogy rajtad kívül még ezren állnak náluk sorba. Illetve van egy jelentős réteg, akik nem társkeresés okán mennek fel ilyen helyekre, hanem csak magukat mutogatják, vagy követőket gyűjtögetnek a közösségi oldalaikra. Akinek viszont élőben nincs lehetősége ismerkedni, az a netre kényszerülne, viszont ott is lehetetlen, így aztán a kör bezárult.

tegnapelőtt 13:24
 10/10 anonim válasza:
Nekem amúgy vannak "kedvenc" csoportjaim a társkeresős nők közül. Az egyik kiírja, hogy "nevettess meg". Miért, mi vagyok én, valami humorista, hogy szórakoztassam őt? A másik luxusétteremben vagy -nyaraláson pózol. A harmadik tükörszelfiket pakol fel, rosszabb esetben konditermeseket. A negyedik csak szimplán pucsít, kirakja mindenét, de azért hurrog, ha arra utalsz, hogy meghúznád őt. Az ötödik mindenféle lopott életbölcsességgel pakolja tele a biót, a hatodik úgy van tele mindenféle elvárásokkal, hogy közben 30-asként 50-esnek néz ki, a hetedik egyedülálló anyukaként rögtön a képedbe vágja, hogy nem pótapukát keres a gyerekének (miért, akkor zaciba fogja vágni a gyereket? vagy neked nem kell részt venned a gyerek nevelésében? akkor meg azért menne a hiszti, hogy nem segítesz be neki...).
tegnapelőtt 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!