Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen nehéz a párkeresés?

Miért ilyen nehéz a párkeresés?

Figyelt kérdés
Elmondhatatlanul összezavarodtam. Fogalmam sincs hogy kéne párt keresi. Felmegyek társkeresőre lerohannak a férfiak. Azt érzem megfulladok. Ilyen túlkínálatból nem lehet választani. És ez ilyen picsogásnak tűnik, esküszöm,de nem arról van szó,hogy huu,de szép vagyok,jaj ne minden férfi csak engem akar....arra akarom kihegyezni a dolgokat, hogy baromi nehéz a társkeresés. Besuéltgettem elég sok emberrel és voltam egy jónéhány randin a nyáron. Az a tapasztalat,hogy az után a randi után,amikor baromi lelkes voltam,és be voltam zsongva, ott a másik fél nem volt ugyanígy lelkes a folytatásban. Ahol viszont fordítva történt,hogy nagyon lelkes és túlbuzgó volt a másik, akár önzetlenül, egyszerűen nem voltam képes befogadni az önzetlen törődését,azt éreztem visszább kell lépnem. Annyi mindentől függ ez,és én annyira összezavarodtam. Nektek hogy megy,mi a véleményetek a mai társkeresésről? Mik a tapasztalataitok?

tegnap 20:56
 1/9 anonim válasza:

Férfiként ezzel én is így vagyok. Régen úgy 10 évvel ezelőtt sem volt egyszerű a társkeresés főleg online, de amiket hallok hogy most mi megy meg amit írtál is, így már meg sem próbálkozom ezzel, mert nincs értelme.

Tényleg az van hogy a nőket lerohanják, régen számtalan nőnek írtam és most 100 ból kb 5 írt vissza ami abból állt hogy bocsi, de már van valakije, meg már ismerkedik mással akiben lát is valamit stb... Olyan is volt aki megírta hogy sajnálja de nem tud napi 30 levélre válaszolni értelmesen.

Én emiatt is hagytam abba ezt, mert már inkább időpazarlásnak éreztem.

Itt a GYK-n is próbálkoztam, gondoltam hátha. Egyik még normális volt, majdnem lett is valami, de inkább hátrált mert külföldi állásra és tanulásra kapott jó lehetőséget amivel élni akart, és mondta hogy nem akarja hogy ide kösse bármi is mert akkor nehéz lesz neki, és ezért dobott szinte még össze sem jöttünk de már szakított...

Nekem alkalmi az volt egy pár, de nem akartak többet, meg néhánynál én sem. Meg az utóbbi pár évben a nálam 10-15 évnél idősebb 40-50 éves nők akarnak valamiért, de egyszerűen nem értem mit látnak bennem, ráadásul anyukák voltak 10-20 éves gyerekeik voltak már. Sőt egy olyan nővel ismerkedtem legutóbb akiről azt gondoltam hogy maximum 35 éves, csinos volt, jól nézett ki, adott magára, fiatalos volt a stílusa is, meg olyan energia bomba, életvidám már már majdnem hogy kezdtem érezni iránta valamit, csak amikor odajött egy srác akiről azt hittem a pasija mert 23 évesen úgy nézett ki mint egy 30 éves, és mondta nekem hogy Ő a nagy fia, akkor igen csak meglepődtem és bár udvariatlanság de csak rákérdeztem mégis hány éves, és közölte hogy 46 éves. Aztán én mondtam neki hogy nem rég lettem 30 éves, és akkor Ő rajta is láttam némi csalódást, elég furcsa reakciója volt, de aztán mint ha elvágták volna visszatért a régi önmagához és közölte hogy le van szarva.

Persze én már akkor tisztáztam vele hogy azért ez így nagyon nem oké, én egyrészt komoly kapcsolatra vágyok, meg azért már gyereket is szeretnék sajátot persze, nem felnevelni már egy felnőttet... vagy a másik kamasz fiát, mint kiderült az is van neki. Persze utána már azért elfogadta amit mondtam és örült hogy őszinte vagyok, mondta hogy szülni már nem akar, főleg abban a korban sem lenne annyira jó, meg már nem lenne türelme ehhez, arról nem beszélve hogy benne volt a pakliban hogy hamarosan nagymama lesz. Szóval igen, ez volt.

Korombeliek közül meg egyszerűen a többségük vagy foglalt, vagy nem engem akarnak. A nálam fiatalabbakkal meg már nem igen találom meg az összhangot, vagy nem is tudom, de erősen érzem hogy velük még nehezebb. Szóval velem is ez van, nem egyszerű.

Meg ahogy beszélgettem pár korombelivel sokan vannak így hogy nehéz, nem csak férfiak, nők is.

tegnap 21:20
 2/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
tegnap 21:21
 3/9 anonim válasza:
Személytelen a netes ismerkedés, tulajdonképpen csak pár kép meg néhány mondat alapján próbálsz szűrni olyanokra, akik talán hozzád illőek lehetnének, aztán mindig pofáraesés jön, mert pont ez szokott lenni az első találka után, ahogy te is írod, aki neked tetszik, annak te nem, akinek meg te tetszel, az neked nem, időpazarlás az egész.
tegnap 21:33
 4/9 anonim válasza:
Az ilyet sztem igazán csak személyesen lehet intézni.
tegnap 22:45
 5/9 anonim válasza:
én ugrottam volna a 46 éve nőre. husz év mulva is még csak 66. hehe
tegnap 23:28
 6/9 anonim válasza:
Eggy cukki-muki hapsit akarok.
tegnap 23:29
 7/9 anonim válasza:
Én meg azt tapasztaltam hogy rengetegen csak használni akarják a másikat, kivenni az előnyöket, belerakni energiát már annál kevésbé. Nagyon dívik az önzés és empátiahiány manapság, és egyre több a felszínes, fura értékrendű ember is. A tinder miatt meg aztán végképp eldobhatóvá vált bárki. Ezen kívül mintha egyre többen bezárkóznának, régebben a többség nyitott volt az új emberekre, manapság mintha már csak a saját köreikben akarnának mozogni, sőt egyesek már onnét is visszahúzódtak. Szóval tényleg nem egyszerű. Sokan ezt nem értik akik már 5-10 év óta kapcsolatban vannak, hogy mennyire megváltozott ez az egész. Nem is túl fair amikor leszólják mások jelenkori rossz tapasztalatait, de végül is honnan tudhatnák. Tényleg szürreálisnak hat, akár csak ez is hogy lockdown óta mennyire a feje tetejére állt a korábban már amúgy is taccsravágott online ismerkedés. És ez ugye alig pár újabb év hatása, de mégis nagyon érződik.
tegnap 23:34
 8/9 Barnabas333 válasza:
Még jó, hogy a fiam autista és sosem akar már ismerkedni. Én meg 47évesen úgy vagyok mint a lottó ötössel, hátha beüt a villám, de úgyse fog. Önző, befordult, eltünős lett ez a társadalom. Emlékszem 2007-2008ban még nagyon jó baráti társaságot lehetet a neten találni. Hatalmas bulikat csináltunk. Ma már beszélgetni se lehet szinte senkivel se, nemhogy találkozni...
ma 05:00
 9/9 anonim válasza:
38 éves férfiként nem azt mondom, hogy feladtam, mert azt sosem fogom, de kb. Egy normális értékrenddel rendelkező, értelmes ember vagyok (legalábbis szeretem annak tartani magam), és vagy magasról tesznek rám a nők, vagy kifogom a furikat, akiket meg hanyagolok. Ilyen az élet.
ma 06:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!