Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy totál szingli,közel 2...

Egy totál szingli,közel 2 méteres,85 kg,középkorú,humoros,most már átlagos arcú pasi érdekes-e nektek Nőknek? Bács kiskun m. Éppen van hol lakni,de autóm nincs és nem is akarom hogy legyen. Keres ha úgy érzed!

Figyelt kérdés
ma 10:38
 1/6 anonim válasza:
Először tanulj meg helyesen írni, és majd utána beszélgethetünk ezekről a témákról, addig viszont neml!
ma 10:42
 2/6 anonim válasza:

Egy s betüt és egy vesszőt hagyott ki, valószìnűleg sietség miatt. Ezért még nem feszíteném keresztre, kedves #1-es.

Írj életkort kérdező! Így 25 és 55 is lehetsz.

ma 11:05
 3/6 anonim válasza:

"most már átlagos arcú pasi "

Ez mit jelent?

ma 11:06
 4/6 anonim válasza:
#1 te is hibáztál okoska.
ma 11:36
 5/6 A kérdező kommentje:

2-s.


Köszönöm a kivédést,.


Szóbeli beszélgetés közben mikor nem írunk egymásnak a "kedves" 1-s hozzászóló nem tudom mit is nézne.


Szerelmes levelet úgy sem írok senkinek sem,tehát nincs jelentősége a pontatlanságnak.


Amúgy a középkor 45 évtől számít hivatalosan,tehát nem lehetek 25 mert az fiatal kor.

ma 11:40
 6/6 A kérdező kommentje:

3-s.


Azt jelenti hogy már a 46 évemben nem nézhet ki az arcom úgy mint mondjuk 5 évvel ezelőtt mikor még jóképűnek számítottam.


Nem gyengén elkezdett aszalódni az ábrázatom,és hizlalni meg nem tudom a fejemet hogy tetszetősebbnek nézek ki.


Velem egyidős közeli ismerőseim is látják,és nem értik mi lett velem.


Bár nyilván a kor is közre játszik meg egyéb környezeti vagy épp lelki hatások

ma 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!