Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki magányos és nem tudja mit kezdjen az életével, nyitott ismerkedésre?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, pár hónapja jöttem haza külföldről és jelenleg egy kertes házat bérlek egy kis faluban.


Évekig bevolt zárva a a szívem, de szeretnék nyitni, mert a magány mostanra nagyon nyomasztó tud lenni.


Elég magas vagyok, igyekszem egészségesen táplálkozni és edzeni vagy legalábbis eleget mozogni minden nap.


Szeretek túrázni, hosszasan sétálni stb stb.. a békésebb programokat kedvelem, nem akarok bulikba járni stb.

Elvileg nem nézek ki rosszul.


Arra gondoltam, hogyha valakivel szimpik lennénk egymásnak, akkor ide költözhetne hozzám, utána együtt kitaláljuk hogyan tovább, mit csináljunk.


Intj személyiségtípussal rendelkezem.



tegnap 20:34
 1/8 anonim válasza:

Melyik megyében élsz?


Milyen az ideális jelölt?

(Kor, külső-belső tulajdonságok…)

tegnap 20:43
 2/8 A kérdező kommentje:

Csongrád Csanád megyében élek.


40 éves korig ismerkednék.

Számomra nem fontos, hogy egy lány sminkelje magát, sőt ha nem is nőies ruhákban öltözködik az se zavar.. viszont szeretem ha ápolt valaki és nem baj ha duci az illető, de a nagyon kövér kategória az már zavaró a számomra.


Belsőleg.. mivel elég elfogadó és megértő vagyok ezért annyi az elvárásom, hogy tudjon kötődni lelkileg és legyen őszinte. Ha valaki különc az kifejezetten vonz.

Az se hátrány, ha természet szerető az adott illető, akivel ismerkedek és a békésebb programokat szereti, de ez nem feltétel.


Jelenleg nincs sok ismerősöm itt ahol élek, pár rokonon kívül.

Sok szabadidőm van, ezért ez egy nagyszerű lehetőség az ismerkedésre.

tegnap 20:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg tök nyugisan éldegélek most itt, de annyira nincs erre fele senki akivel ismerkedhetnék.. a társkeresőn is csupa élmény hajhász képekkel teli tűzdelt profilokat találok.. ilyen étterem, olyan fürdő, bulik, hajózások.. ez nekem azt sugallja, hogy ezekből kellene állnia az együttlétünknek, amire én nem vágyok.
tegnap 21:00
 4/8 anonim válasza:

Tehát olyan 25 és 40 év közöttieket keresnél? Mi van, ha pont ez a korosztály a leginkább "foglalt" mindenféle szempontból?


Kb. 30 évvel ezelőtt ez a fajta ismerkedős "kitárulkozás" még nagyon nyerő volt - én 1996. őszén kezdtem el gondolkodni társkeresésben. A valós keresés részemről 1997. januárjában indult el akkor.


Manapság viszont azt tapasztalom, hogy a maradék romantika sem kell a mostani magukat egy kicsit is fiatalos lendülettel megáldottaknak. (Azaz a számodra keresett korosztály vagy FOGLALT(!) vagy nem az, akit keresel...)

tegnap 21:13
 5/8 anonim válasza:

Kérdező hiszen te magad se tudod mit kezdj magaddal.


Unalmas vagy már ennyiből lejön.

tegnap 21:14
 6/8 anonim válasza:

Miért kell az okoskodóknak akik az egész életüket a gyk-n élik minden kérdéshez odaírni?


Ez egy tök klassz leírás valakiről ráadásul, akinek nem ez a bakancslistázós, vásároljunk élményeket világképe van.

tegnap 21:33
 7/8 anonim válasza:
Érzékenyebb lelkületű szerintem a kérdező. Azért lehet tényleg nehéz ismerkedned, mert ebben a korosztályban, akire te vágynál, ahogy írták már foglalt, vagy ha nem, akkor többnyire gyereke van. Ahogy pl. nekem is. Ne add fel, hátha sikerül, bár nem hiszem, hogy itt fog, úgy ahogy másoknak sem nagyon szokott összejönni semmi. Sok panaszt olvashattunk már erről. Sok sikert!
tegnap 21:41
 8/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem unalmas a kérdező. Szerintem nagyon korrektül leírta, hogy mire van igénye, milyen és maga mellé milyen párt keres. Elég ritka és nekem például kívülállóként imponál is. Jobb érzés lesz így párt találni, mint a minden mindegy, ami marad alapon.

Sok sikert kívánok!

ma 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!