Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedtetek már itt, a GyK-n?

Ismerkedtetek már itt, a GyK-n?

Figyelt kérdés

Gondoltam teszek egy próbát :)

30/F Szlovákia



okt. 10. 15:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
Én még nem, de én is fiú vagyok és nem szeretnék soha ilyeneken. Szerintem bízd a sorsra :)
okt. 10. 15:53
 2/17 anonim válasza:
Igen volt màr innen barátnőm még régebben. Nem lehetetlen de ugyanúgy kell hozzá szerencse is mint bàrhol máshol
okt. 10. 16:01
 3/17 anonim válasza:
Volt hozzá szerencsém. 2 alkalommal kapcsolat is lett belőle. Párszor meg hosszabb távú beszélgetések is kialakultak
okt. 10. 16:25
 4/17 anonim válasza:
Én sem ismerkedtem itt.
okt. 10. 17:33
 5/17 anonim válasza:
Sose vártam itt a csodát, nem is fogom
okt. 10. 18:55
 6/17 anonim válasza:
Korábban igen. De egy 40 éves kopaszodó, őszülő férfi akinek van gyereke is, már a kutyának sem kell.
okt. 10. 19:49
 7/17 anonim válasza:
Igen. Voltak együzenetes nők is, és hosszabb levelezgetések is. Személyes találkozó egyikből sem lett, amit azért némely esetben sajnálok.
okt. 10. 20:23
 8/17 anonim válasza:
Igen egytől egyig mindig eltűntek a találkozó előtt a lányok pedig sokat beszéltünk
okt. 10. 20:55
 9/17 anonim válasza:

Volt már innen kapcsolatom is, barátság is.

Szóval sikerülhet.

Ffi. Vagyok.

okt. 10. 22:01
 10/17 anonim válasza:
Igen, de nekem nem voltak hosszú távú ismeretségeim innen. Max. 6 hónapot bírtak ki.
okt. 11. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!