Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, mi a véleményetek az...

Lányok, mi a véleményetek az etikus nem monogám kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
ethical non monogamy

ma 09:07
 1/8 anonim válasza:
Az hogy nem nekem való. Mások meg leszarom milyen kapcsolatban vannak
ma 09:36
 2/8 anonim válasza:
Egészségükre.
ma 10:18
 3/8 anonim válasza:
Azt, hogy az nem nem etikus.
ma 10:58
 4/8 anonim válasza:
Elég sok hagyományos törzsi közösségben volt vagy akár még ma is teljesen elfogadott az ilyen kapcsolattípus. Ez alapján tök logikus, hogy a modern nyugati világban is vannak olyan emberek, akik inkább ilyen kapcsolatban szeretnének lenni, mint monogámban.
ma 12:48
 5/8 anonim válasza:
Itt ezzel a felfogással gyakorlatilag kriminalizálni fognak. Mondjuk ezen nem is lehet csodálkozni, a magyar társadalom rendkívül prűd, már az is halálos bűnnek számít, ha a szex szót le mered írni vagy ki mered mondani. Igaz, mindig voltak és mindig lesznek a párjukat megcsaló nők, meg olyanok is, akik szórakozóhelyekről elmennek dugni vadidegenekkel, csak őket nem itt fogod megtalálni.
ma 15:00
 6/8 anonim válasza:
Nekem nincs rá szükségem, más meg azt csinál amit akar.
ma 15:06
 7/8 anonim válasza:
5-ös, a non-monogámia nem egyenlő a megcsalással, sem azzal, hogy idegenekkel fekszel össze. A megcsalás teljesen másról szól.
ma 17:25
 8/8 anonim válasza:
#7: Ezt arra írtam példaként, hogy vannak olyan nők, akik nem prűdek, nem hörögnek, ha szexről van szó, csak ők nem ezen az oldalon vannak jelen.
ma 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!