Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesten hová járhatnak az...

Budapesten hová járhatnak az introvertáltabbak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Reményeim szerint biztosan van olyan introvertált aki kicsit esetleg ambivertált ahhoz, hogy ne csak az online közegben lehessen megtalálni. Létezik valami ilyen csoport, kávézó, vagy bármi más hely ahol előfordulnak? Ahol nem csoportosan ülnek hangos közegben az emberek. Ti tudtok ilyet?

tegnap 18:26
 1/6 anonim válasza:
Blahara
tegnap 21:53
 2/6 anonim válasza:
Oda, na persze…
tegnap 21:55
 3/6 anonim válasza:
A lakásomra.
tegnap 22:38
 4/6 anonim válasza:

Az introvertáltak eleve nem járnak el ismerkedni sehova sem... :D :P

Tudom, mert én sem járok el sehova sem... :P

Interneten próbálkozok már vagy 20 éve.

Mondjuk volt már több több éves kapcsolatom is azért, a legutóbbi pl 4 évig tartott, és február végén ért véget...

Van már egy 13,5 éves fiam is, szóval nem lehetetlen, de nem is úgy jött egyik sem, hogy na akkor én most megyek, járok ismerkedni valami helyre...

Csak az élet hozta, vagy a közös cél, a társkeresőn pl legutóbb...

tegnap 22:40
 5/6 Kroms válasza:
Mármint kikkel akarsz ismerkedni? Ha nőt akarsz felszedni, azzal bárhol próbálkozhatsz, de a legtöbbet (a nem kivénhedtek közül) nyilván a zsúfolt, zajos helyeken fogod megtalálni, mert ők ott tudják az "eszköztárukat" a legjobban érvényesíteni. Általános ökölszabály, hogy az introvertált nők nem vonzóak, tehát ha olyat keresel, eléggé beszűkülnek a lehetőségeid.
tegnap 23:11
 6/6 anonim válasza:

"Általános ökölszabály, hogy az introvertált nők nem vonzóak"


ez jó nagy fasság

tegnap 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!