Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertáltabb típusú lányok...

Introvertáltabb típusú lányok beszélgetni?

Figyelt kérdés
18/f

2022. jan. 14. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
miért?
2022. jan. 14. 09:08
 2/21 anonim válasza:

"Az introvertált, azaz befelé forduló személyiség jellemzői alapvetően a flegmatikus, melankolikus vérmérséklet. Az introvertált ember pszichikai aktivitása nem a külvilág előtt játszódik le, alapvető vonásai a meggondoltság, a bizalmatlanság és a félénkség. Az introvertált ember gyakran lassan cselekszik, elemzi környezetét és alkalmazkodik ahhoz, átgondolja cselekedetei lehetséges következményeit. A megfontolt introvertált személyiségtípus nem feltétlenül antiszociális alkat, ám szociális hálója szűkebb, inkább a kevesebb, mélyebb kapcsolat jellemzi, kevésbé kezdeményező, mint egy extrovertált személyiség. Az introvertált személyiség motivációit rendszerint belső tényezők irányítják, a külvilág benyomásai kevésbé jelentősek döntéshozatalnál."

Alapvető tulajdonságai a bizalmatlanság stb. 1-2 napig snassz, általános dolgokról tudtok beszélgetni, aztán megjelenik az egyet előre, kettőt hátra viselkedés. Amikor azt gondolod, hogy beenged az intim szférájába, egy ponton megáll és nem enged tovább. A találkozást meg sem említem.

2022. jan. 14. 09:14
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 köszi hogy ezt leírtad ide, csak sajnos senkit nem érdekel
2022. jan. 14. 10:02
 4/21 anonim válasza:
Ahogy elnézem te sem érdekelsz senkit. Főleg ilyen stílusban.
2022. jan. 14. 10:30
 5/21 A kérdező kommentje:
XD
2022. jan. 14. 10:34
 6/21 anonim válasza:

3# Ja, értem, tehát téged nem érdekel az introvertáltság, csak egy visszafogott lányt akarsz, hogy megd.ghasd

Végülis ja, ki érdekel a személyisége...

2022. jan. 14. 11:03
 7/21 A kérdező kommentje:
Te meg úgy akarod beállítani az introvertáltságot mint vmi betegséget, közbe az értelmes ember pont hogy introvertált, nem barátkozik össze mindenkivel aki szembejön vele az utcán
2022. jan. 14. 11:09
 8/21 anonim válasza:
Amúgy nem egy ember válaszolgat, azt remélem látod.:) Én csak a másodikat írtam...
2022. jan. 14. 11:14
 9/21 anonim válasza:

7es, akkor már csak a saját logikád miatt se fog egy sem írni. 🙄


Egyébként az introvertáltság az baromira nem a "félénk, visszahúzódó, szende" viselkedést jelenti.


Az értelemnek meg semmi köze hozzá. Van nagypofájú zseni és csendes hülye is. A különbség az az, hogyha a csendes hülye, az kevésbé tűnik fel, mint amikor ki is üvölti a baromságit magából.

2022. jan. 14. 11:15
 10/21 anonim válasza:
Introveltált vagyok, de tudom, mit akarsz... Akkor dugunk?
2022. jan. 14. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!