Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet Goth illetve Emós...

Hol lehet Goth illetve Emós lányokkal ismerkedni? Nagyon bejön nekem ez a stílus de sose találkoztam még ilyen lányokkal, ismerettségi körömben nincs egyáltalán. 26/F

Figyelt kérdés

tegnap 20:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amit írsz hülyeség, ne az alapján tetszen már valaki hogy milyen filmeket néz xd azt hogy könyvet olvas e magában ő dolga xd ne legyünk állszentek a kinézet a lényeg , és ezért nekem ezek a lányok bejönnek és kéne egy, ezért adjatok tippet, köszönöm
tegnap 23:04
 12/15 anonim válasza:

Ha csak a külső számít, akkor goth vagy nem goth, emós vagy nem emós, tök mindegy, normális nő szóba se fog állni veled.

Nyilván nem az a legfontosabb, hogy mit néz vagy olvas, ezek csak példák, de ha nincs semmi közös, akkor mégis mit csináltok együtt? Csak szexelni akarsz? Mert akkor azt írd, hogy egyéjszakás kalandot/szexkapcsolatot keresel, különben azt fogják gondolni az emberek, hogy egy rendes kapcsolat a cél. (Mivel a nők többsége alapból nem a kizárólagos szexre megy, goth és emós lányok meg alapból nincsenek olyan sokan, valószínűleg esélyed sincs erre.)

tegnap 23:17
 13/15 A kérdező kommentje:

Rendes kapcsolatra gondolok, nem vagyok én rossz ember.


Nem értem miért kéne másnak számítania mint a kinézet? Nem azért fog tetszeni mert szereti a Gyűrűk urát.. xd


Normális nő nem is kell ez a lényeg


Tudsz tippet is adni vagy csak fennakadni?

tegnap 23:44
 14/15 anonim válasza:
Szóval mégcsak nem is tartod normálisnak a goth és emós lányokat? Troll vagy vagy mi bajod van?
tegnap 23:55
 15/15 A kérdező kommentje:
Gondolom van valami kattanásuk azért néznek ki úgy ahogy, de nekem pont ez tetszik.. miért kell kiforgatni a szavaim? Nekem semmi bajom, de add tippet végre valaki vagy csak támadtok?
ma 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!