Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresésnél (barátnő)...

Társkeresésnél (barátnő) kizáró tényező lehet a zenei stílus?

Figyelt kérdés
Én a klasszikust szeretem 90%-ban (nálam a klasszikus a Jazznél ér véget) A maradék 10% pedig retro, 1-2 pop.

2022. febr. 20. 22:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ez döntő tényező lenne bárkinél is
2022. febr. 20. 22:47
 2/14 anonim válasza:
Nekem nokent igen, az, mert igy nehezebben tudnank peldaul egyutt elmenni egy koncertre. A klasszikus zene mondjuk pont nem olyan mufaj, ami kizarna az ismerkedest, nalam inkabb a hiphop, trap, mulatos meg tarsaik a fazosak.
2022. febr. 20. 22:57
 3/14 anonim válasza:
Feltétlenül. Nem csak arról van szó hogy nehezen tudnátok együtt zenét hallgatni, hanem a zenei ízlés más eltéréseket is jelképezhet. Egy opera rajongó elég kevés közöset találhat azzal a nővel, aki a mulatóst szereti.
2022. febr. 20. 23:46
 4/14 anonim válasza:
Nem, elég érdekes ha valakinek ez kizáró tényező 😃
2022. febr. 21. 00:50
 5/14 anonim válasza:

Ovisoknál okvetlenül.

By the way, kezdem megérteni, hogy miért nyavalyognak az emberek, hogy nem tudnak senkivel összejönni...Eszement módon ferde, beteg, imbecillis az emberek gondolkodásmódja, elvarázsolt elképzeléseik vannak a párkapcsolatokról.

2022. febr. 21. 00:52
 6/14 anonim válasza:

Lehet ez is egy kizáró ok.

A gondolkodásmód jelentős átfedésben van a "szépérzékkel".

Ez nem csak a zenére lehet igaz, hanem akár az általános külsőségekre is. Pl: Ha valaki nagyon hivalkodó, akkor az nem biztos, hogy megtalálja a közös nevezőt egy csendesebb típussal. (Kivétel erősíti a szabályt.)

A zenét illetően csatlakozom az előttem hozzászólókhoz.

Pl: Aki szereti a kifinomultabb zenei "motívumokat", annak a gondolkodásmódja is másmilyen szintet képviselhet egy olyan emberrel szemben, aki megelégszik az egyszerűbb dallamú és/vagy szövegű zenékkel.

Ebből az következhet, hogy nem feltétlenül fognak még a legalapvetőbb dolgokban sem megegyezni, már ha össze akarnak jönni... :,D

2022. febr. 21. 10:13
 7/14 anonim válasza:

Ha sátánista rockbandában muzsikálnál, ő meg hitbéli meggyőződésből volna tagja a templomi kórusnak, akkor igen.


Normális esetben nem.

Ha nem megszállott, hanem kompromisszumkész ember vagy, akkor ennek nem szabad ilyen gondot okoznia.

Voltam már a párommal olyan koncerten, amire magamtól soha nem mentem volna el, sőt a szó klasszikus értelmében nem is élveztem - számomra az volt benne a legnagyobb öröm, hogy ő boldog volt.

2022. febr. 21. 10:41
 8/14 anonim válasza:

A kedvesem musical kedvelő(nőből van) én viszont a rockabillyt kedvelem.

Szóval homlokegyenest ellenkező zenei irányzat.



Ettől függetlenül több mint 20 éve vagyunk együtt. ;)

2022. febr. 21. 12:03
 9/14 anonim válasza:
Én csak attól hatodik meg ha feláll zenélnek a párom metàlos. Volt rap buliban sörözni.
2022. febr. 23. 21:13
 10/14 anonim válasza:

#9!

Te törni kicsit magyarnyelv? :)

2022. febr. 24. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!