Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet Goth illetve Emós...

Hol lehet Goth illetve Emós lányokkal ismerkedni? Nagyon bejön nekem ez a stílus de sose találkoztam még ilyen lányokkal, ismerettségi körömben nincs egyáltalán. 26/F

Figyelt kérdés

ma 20:47
1 2
 1/12 anonim válasza:

Goth lányokkal úgy könnyű ha mondjuk rocker, vagy punk kinézeted van. Nekik többnyire megvan a baráti társaságuk, próbálj meg beépülni.

Az emo lányok többnyire kiskorúak és amúgy is iszonyat ritka stílus, azt felejts el.

ma 20:52
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a különbség, de rendben.


Huh de én egyáltalán nem követem ezt a stílust, csak lányban tetszik.

Nem is szeretem az ilyen társaságokat.


Egyéb tipp?

ma 20:56
 3/12 anonim válasza:
Ha nem tudod mi a különbség, akkor nézz utána, mert ha még ennyi ismereted sincs a témában akkor kb. semmi esélyed nincs náluk. Azért ha kifejezetten egy bizonyos szubkultúrába tartozó lányt keresel, akkor alap(nak kéne lennie), hogy ismered az adott szubkultúrát.
ma 21:04
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem a kinézetük jön be, ennyire nem agyalom túl

De egyszerűen senki nincs abban a körben amikben vagyok, pedig hívnám őket randizni egyből ha lenne

ma 21:06
 5/12 anonim válasza:
Utazz vissza az időben 10-15 évet. Akkor sokan voltak. Ma már szinte kihalt stílus.
ma 21:27
 6/12 anonim válasza:
#4 Oké, akkor ne tájékozódj, de akkor ne is lepődj meg, ha nem akarnak veled ismerkedni a goth és emós lányok. Ez sokkal többről szól mint a külső.
ma 21:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát eltudom játszani hogy érdekel azzal nincs gond, értitek a lényeget szerintem, inkább tippet adjatok, köszi
ma 21:58
 8/12 anonim válasza:
Remek ötlet hazugságra építeni egy kapcsolatot... Szerintem inkább hagyd békén őket, ha csak a külsejük érdekel.
ma 22:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát mi más érdekelné az embert, most nem tudom mi a baj, inkább segítsetek
ma 22:41
 10/12 anonim válasza:

"Hát mi más érdekelné az embert"

Személyiség? Érdeklődési körök? Zenei ízlés? Szeretett filmek/sorozatok/könyvek? Hosszú és rövidtávú tervek? És még lehetne sorolni...

ma 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!