Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszek a nálam 8 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszek a nálam 8 évvel idősebbnek is?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és ezt észlelem állandóan. És nem tudom az okát..

ma 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne tetszenél? A férjem is 7 évvel idősebb nálam, picit voltam csak idősebb, mikor megismerkedtünk.
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
59%

Cicám.

A 60 éveseknek is tetszel.

Gyakorlatilag nincs olyan férfi a világon, aki ne dugna meg! Mindez azért, mert 17 éves vagy +!


Ez neked most új információ?

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

mert ez egy ilyen univerzális életkor, a nagykoruság hajnala és a többi

innentől mész át lassan felnőttbe és lassan elmosodik ez az életkor határ és társai mert felnőttként már annyira nem számít hogy te 20év körüli vagy a másik meg 40en mert müködhet a dolog

de az se ritka ha 14-18év között valakik 30+os emberekkel vannak együtt

mindenre van jelenség, főleg fiatal nő és idősebb férfi téren hiszen ki ne szeretné a fiatal lányokat/nőket az öreg lerobbant agyon használtakkal szemben (fordított esetben is előfordul csak nem annyira sűrűn)

én is inkább vettem egy 2-3éves autot mint sem egy 20-30éveset hasonlo szitu ha belegondolsz, kevesebb sérülés kevesebb ex tulaj jobb felszereltség és az amit szeretnél és nem random felbukkano rozsda itt vagy ott vagy egyébb hülyeségek

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Egy dologban biztos lehetsz.

Nem az eszed tetszett meg neki. :D

ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!