Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A gyakorin hogyan lehet...

A gyakorin hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
tegnap 13:06
1 2
 11/18 anonim válasza:
#10: A 9-es vagyok, sajnos sokszor azok sem jobbak, akikkel átmentek más felületre. Nekem ott is többen ígérgettek, hazudoztak, vagy nem voltak hajlandóak találkozni.
tegnap 14:20
 12/18 anonim válasza:
11. Azokat azonnal offolni kell. Majd lesz más. Én pl. azért ismerkedek, hogy utána találkozzak is, hosszútávú barátság reményében.
tegnap 15:31
 13/18 anonim válasza:

Barátot ,aki élőben is barátkozna, lehetetlenség találni. Több év tapasztalata,még itt a nagy szuper Budapesten is, a lehetőségek állítólagos fellegvárában :)

Már az is zaklatás,ha az ember felajánl másik platformot a jól induló beszélgetésre.


F

tegnap 16:32
 14/18 anonim válasza:
13. Én nem értem azokat, akik előadják hogy ismerkedni szeretnének, de közben minden kezdeményezést szabotálnak meg mindenen megsértődnek. Szerintem nem véletlen, hogy nincsenek barátaik az ilyen embereknek...
tegnap 16:37
 15/18 anonim válasza:
Akkor működhet, ha olyanra írsz rá akinek szimpatikus vagy, és hajlandó is beszélgetni. Sokan nem azért vannak itt hogy privátozzanak, ha a sima kérdések alatti ráírásra gondolsz. Aki meg nem ír vagy 1-2 szavas válaszokat ad, az értelemszerűen kuka. Régen jobb volt a helyzet itt is és máshol is, aztán mostanra már rászabadult a netre a sok okostelefonról pötyögő és/vagy normális kommunikációra is képtelen egyed. Ám én óva intenélek hogy itt ismerkedj, manapság ritkán van jó vége. Van sok szép múltbéli történet, de a jelen, azt inkább hagyjuk is... Finoman fogalmazva, nem megfelelő az itt maradt emberanyag az ilyesmire.
tegnap 17:31
 16/18 anonim válasza:
Na igen, 14-es tökéletesen megfogalmazta az én tapasztalataimat is. Pontosan ezt értettem azon, hogy nem megfelelő az itt maradt emberanyag az ismerkedésre. Még a kiforgatást is hozzátenném a listájához, meg a gátlástalan hazudozásokat. Meg a random ghosting, slow fade, mindezt akár úgy hogy a következő hétre már tali lenne megbeszélve, mert állítása szerint minden olyan tökéletes, mindig is téged keresett :D Súlyos elmebetegek gyűjtőhelye. De majd megtapasztalod te is kérdező.
tegnap 17:37
 17/18 anonim válasza:

Én rövid ideje vagyok itt tag, de több beszélgetőpartnerem is van.


És igen, működhet a privátban ráírás valakire, mert először én is így kaptam tőlük üzenetet.


Viszont ahhoz már nagy szerencse kell, hogy egy hullámhosszon legyetek 🙂

tegnap 17:42
 18/18 anonim válasza:
Beszélgetni kell
tegnap 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!