Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A gyakorin hogyan lehet...

A gyakorin hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
ma 13:06
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nyilvánosan megosztod a korodat, a tömegedet, a magasságodat és a nemedet.

Ezen felül, nők eseten:

-Derek, mell, csipo meret.

Feriak eseten:

-farok hossz és vastagság.

ma 13:09
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy a privátban ráírás a másikra működhet?
ma 13:21
 3/18 anonim válasza:

Úgy hogy beszélgetsz privátban az illetővel, majd ha szimpatikussak vagytok egymásnak, esetleg tovább mentek más platformra vagy találkoztok.

De nállam van olyan személy akivel már évek óta itt tartom a kapcsolatot.

ma 13:23
 4/18 anonim válasza:
3. Évek óta beszéltek és csak ezen az oldalon?? Azigen.
ma 13:29
 5/18 anonim válasza:
Ez az oldal nekem csak kiindulási pont. Előbb utóbb átmegyek más platformra, ha szimpatikus az illető. Anonim levelezni valakivel hosszú távon nem akkora fun
ma 13:30
 6/18 anonim válasza:
De ne felejts el intim fotókat kérni és küldeni. Persze csak ha már nem vagy kiskorú
ma 13:36
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyébként férfi vagyok 34 éves.
ma 13:41
 8/18 anonim válasza:
Az már nagypapa kor
ma 13:46
 9/18 anonim válasza:
Elvileg működhet, ha írsz valakinek, de arra számíts, hogy sok a kamus meg az unatkozó meg a beszari ember itt (is). Jobb esetben még el is indul valami beszélgetésféle, de az esetek 99%-ában ez is megszakad, mert a másik fél eltűnik, vagy ha át akarsz menni másik felületre, netán találkozni akarsz vele, akkor azért tűnnek el.
ma 14:08
 10/18 A kérdező kommentje:

8: Ez még nem nagypapa kor.

Fiatal felnőttkor.


9: Igen tapasztaltam én is hogy beszélgetek valakivel egy ideig megy a beszélgetés, de utána megszakad.


Meg előfordulhat, hogy nem is ír vissza vagy csak rövid válaszokat ad. Az ilyenekkel nem tudok mit kezdeni.

ma 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!