Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Két hét internetes chateles...

Két hét internetes chateles után személyes találkozótól hogy ne izguljak ennyire?kinek hogy sikerült már egy ilyen randija?

Figyelt kérdés

Egy hullámhosszon vagyunk már a legeleje óta.Tetszik,mint férfi és nagyon sokat beszélünk de félek élőben ez nem fog menni,és egy szót sem tudok szólni.

Hogy vegyek erőt magamon?kinek hogy sikerült egy ilyen netes ismerkedés?(Társkeresőn ismertem meg)


ma 00:45
 1/10 Awatpr0 válasza:

Mellőzöm a próbálj meg önmagad lenni és társait, ez nem mindig tud sikerülni, főleg ha túlságosan rágörcsöl az ember. Feltételezem holnap lesz, emiatt vagy fenn még és nem tudsz aludni sem..

Ne gondolj rá, de tényleg hessegesd is el a gondolatot ahányszor eszedbejut.

Fontos még, hogy akármi lesz, akármennyire tetszett így online a szövege, a képei akár, ne várj el az ég világon semmit mert csak csalódni fogsz. Úgy menj oda mintha egy teljesen átlagos nap lenne. Beszéltetek telefonon/videochatben már?

ma 01:46
 2/10 A kérdező kommentje:

Áh,nem.

Jók a megerzeseim vele kapcsolatban, csak én se szeretném elrontani,sem lemondani,de tényleg ilyenkor csak az jár a fejemben,hogy ha meglátom mit mondjak?mondjam el neki hogy izgulok?hova menjünk és mit csinálunk majd?

Nem vagyok már annyira fiatal,de ebből úgy éreztem sosem fogok kinőni

ma 02:03
 3/10 Awatpr0 válasza:

Azért 2 hét chatelés után ez nincs kőbe vésve hiába vannak jó megérzéseid, ez édeskevés. Több év társkeresőzés után már csak tudom, annyi ilyen volt már, hogy "na milyen jól elbeszélgetünk, na ő még akár az igazi is lehet" aztán még randiig sem jutottunk el. Persze kívánom a legjobbakat, a legkevesebb izgulással párosítva, de a csalódás nem egy kellemes érzés, így jó felkészülni rá. Egyébként elmondhatod hogy izgulsz, valószínűleg ő is ezt teszi majd.

Ezt a hová menjünk mit csináljunk..nem velünk fogsz randizni ezt vele kell megbeszélned:P

ma 02:25
 4/10 anonim válasza:
Én csak sok sikert tudok kívánni hozzá! Hátha mégis összejön.
ma 06:32
 5/10 anonim válasza:

Én lemondtam, mert berezeltem, mákom volt, hogy mégis eljött és azóta is együtt vagyunk. Nekem ő a tökéletes férfi.

Úgyhogy csak a saját tapasztalatom alapján mondom, végy erőt magadon és le ne mondd a találkozót. Élőben derül úgyis csak ki, hogy megvan e a kémia, mennyire passzoltok stb. Lehet döcögősen fog indulni a beszélgetés, akkor sem kell megijedni. Sok sikert, ha lesz kedved, írd majd meg itt, hogy ment.

ma 09:21
 6/10 anonim válasza:
5: hogyhogy elment, ha lemondtad? Ott volt egyedül, és felhívott, hogy hol vagy? Kíváncsi vagyok. Annyi, de annyi utolsó pillanatos lemondást kaptam már hölgyektôl, sose értettem ezt.
ma 10:08
 7/10 anonim válasza:
Arra gondolj, hogy ketten vagytok ebben, nem neked kell mindent megoldani. Ez egy kooperatív társasjáték, amiben ha esetleg elakadnál, majd kisegít a másik.
ma 10:28
 8/10 anonim válasza:
Várj még...
ma 13:26
 9/10 anonim válasza:

6 Mivel messziről jött, volt időm átgondolni, hogy ha már ekkora utat megtett értem, ne legyek kőbunkó, emeljem fel a seggem és legyek ott időben :)

Azért mondtam le még előző nap, mert beparáztam. Túl jónak láttam magamhoz.

ma 14:22
 10/10 anonim válasza:
9: köszi a választ. Jó, hogy mégis elmentél. Nem tudom, nálam hányan mondták le ilyen gondolatokkal a fejükben, érdekes lenne tudni:)
ma 15:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!