Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi miatt nem mutatnak felém...

Mi miatt nem mutatnak felém érdeklődést a fiúk?

Figyelt kérdés

A gimis éveim alatt, most az elősször érzem azt, hogy senkit sem érdeklek.

Most lett vége nemrég augusztus elején egy se veled se nélküled kapcsolatomnak.

De mindenhonnan azt kapom, hogy "azóta van valakid?" és mindig mikor beszélek valakivel mondják, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak annyi fiú ír rájuk.

És már régóta foglalkoztat az engem, hogy velem miért nincs ilyen? Mit rontok el? Mindent megtettem magamért, hogy végre szépnek lássam magam és el is értem, amit köszönök. Csendes vagyok, nagyon visszahúzódó, eléggé leszarom típus is vagyok egyben és szerintem jó társaság is vagyok, mivel sokszor hívtak ide-oda, új társaságokba ahol került is nekem valakim.

Ezért is vagyok így, hogy "vajon most miért nincs?" és ez miatt csúnyának érzem magam.

Mintha most kicsúsznék a körből, hogy nekem nincs se alakulóm, se fiú beszelgető partnerem, mintha valami baj lenne velem.

Eddig 3 pasim volt.

Megfelelési kényszer lehet a társadalom felé? Vagy csak szimplán figyelem hiány? Azt kétlem, utálok a központba lenni, inkább kikerülöm.

Volt még valaki hasonlóban?

Ne támadjatok! Ezek csak hülye gondolatok amik régóta foglalkoztatnak és ezt a hülyeséget nincs kivel megosszam és úgyérzem itt kimerem ezt tenni.



szept. 9. 22:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
Biztos, hogy nem vagy egy világ csúnyája, ha már 3 pasid is volt. ;) Az meg, hogy a többiek hogy állnak épp, semmit nem jelent, nem érdemes magad hozzájuk hasonlítani, mert nem vagytok egyformák.
szept. 9. 22:55
 2/16 anonim válasza:
Ne panaszkodj, ha nem vagy még 18 se, és már 3 fiúd volt! Másnak még idősebben is egy se!
szept. 9. 23:00
 3/16 Hullllll válasza:
Valszeg az egyik probléma az amit írtál, hogy csendes vagy és visszahúzódó. A többit idk. 19f
szept. 9. 23:01
 4/16 anonim válasza:
Gimis vagy de már 3 pasid volt? Nekem egy csajom se volt gimiben :D Sőt, az akkori osztálytársam többségének se. Biztos szép lehetsz!
szept. 9. 23:02
 5/16 anonim válasza:

Nem attol leszel meno ha vegigmegy rajtad a fél falu


Csendes, visszahuzodo - Ezt nem sokan szeretik

szept. 9. 23:10
 6/16 anonim válasza:
Nekem például pont tetszik, ha valaki csendes, visszahúzódó, én is ilyen vagyok.
szept. 9. 23:12
 7/16 anonim válasza:

Én is az ilyen, visszahúzódóbb, csendes, akár kicsit különc lányokat szeretem. Én se vagyok központi ember, nem vagyok nagy bulizós sem.

24/F

szept. 9. 23:31
 8/16 anonim válasza:
Ezután a kérdés után tuti tele lesz a gyakoris postaládád :D
szept. 10. 00:51
 9/16 anonim válasza:
Az a baj, hogy azt érzed csak akkor vagy szép és értékes, ha van valakid. Így kell kapcsolatfüggőnek lenni. Próbálj meg egyedül is boldog lenni.
szept. 10. 07:36
 10/16 anonim válasza:

Szerintem nem egészséges kapcsolatból kapcsolatra ugrálni, ez inkább önállótlanságra és kapcsolatfüggőségre utal. Kérdezd meg ők milyen körökben járnak. Gondolom elég sok mindenkivel beszélgetnek sok helyen, vagy sok magamutogatós képük van, stb.

Meg miért jó ugrálni a f4szról f4szra? Nekik a sok dugás a cél, nem az, hogy egy igazi partnert találjanak hosszútávon?

szept. 10. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!