Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 46 éves,vékony,csinos,vonzó,ig...

46 éves,vékony,csinos,vonzó,igényes,talpraesett, barna hosszú hajú,barna szemű nő vagyok. Hollandiában dolgozom szerelőként.Imádom a természetet és az utazást. Viszont SZEXMENTES KAPCSOLATOT keresek.Egy úriembert aki nálam nem idősebb. ???

Figyelt kérdés
Szexmentes kapcsolat
szept. 1. 10:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vasárnap van. Van energiám keresgélni,pedig keményebb fizikai munkát végzek mint te valószínüleg. Én is szeretnék valakit magam mellé. A társkeresőkön feltöltöttem a fotóim...mivel csinos vagyok s csúnyának sem mondható így csak azokat a ferfiakat vonzom be akik szexelni akarnak. Nincs rá igényem. Te meg irogass más posztja alá ha megkérhetlek!
szept. 1. 11:49
 2/21 anonim válasza:
Igényes? Remélem, magadra nagyságrendekkel igényesebb vagy, mint az írásodra...
szept. 1. 12:05
 3/21 anonim válasza:
Kicsit öreg vagy már
szept. 1. 12:10
 4/21 A kérdező kommentje:
Hál istennek még öreg nem,s elég jól tartom magam.😄
szept. 1. 12:15
 5/21 A kérdező kommentje:
Nade te sem leszel mindig ennyi idős mint most🤣🤣
szept. 1. 12:16
 6/21 anonim válasza:
A nehéz fizikai munka miatt fáradt vagy a szexhez?
szept. 1. 13:19
 7/21 anonim válasza:
Nem kötözködésből, de miért nem Hollandiában ismerkedsz. Amúgy meg érdekelnél, csak én meg szeretnék szexelni és gyerekeket is. 38/F
szept. 1. 13:46
 8/21 anonim válasza:
Kérdező, nemcsak két véglet van, és nem minden férfi szexel kizárólag a szex kedvéért. De te tudod, viszont a stílusod hagy némi kivetni valót maga után. Ha ennyiszer le kell írnod hogy igényes vagy és csinos és vékony, ott már valami baj van. Egyetértek az első válaszolóval.
szept. 1. 14:02
 9/21 anonim válasza:
Csak érdeklődésképpen kérdezem, nem kötözködés: Akkor Te tulajdonképpen távbarátságot szeretnél?
szept. 1. 15:00
 10/21 Noren1989 válasza:

#2, szerintem az íràsa felülmúlja az itteni àtlagot. Nem lehet rà panasz.


Kérdező, szerintem az igények megfogalmazàsa kifejezetten pluszpont.


Hajrà, remélem talàlsz valakit.

szept. 1. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!