Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 33 éves férfi milyen helyeken...

33 éves férfi milyen helyeken tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gondban vagyok az ismerkedessel..
aug. 30. 11:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
Munkahely, bu-zibár.
aug. 30. 11:49
 2/12 A kérdező kommentje:
Elég intelligens lehetsz.
aug. 30. 11:52
 3/12 Noren1989 válasza:

Hàt figyelj, én a te korodban tindereztem.


Volt talàlat.


Plusz a kedvenc pub-omban kb heti rendszerességgel próbàltam kapcsolatot teremteni egy-egy meghívàssal, stb. Nem volt osztatlan a siker, de volt érdeklődő.

aug. 30. 12:05
 4/12 anonim válasza:
Kérdező merre laksz? Közeledben is biztosan vannak pubok,szórakozóhelyek, koncert, sportolási lehetőseg
aug. 30. 12:26
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán van semmilyen program.
aug. 30. 12:31
 6/12 anonim válasza:

Ha nincs skill mindegy a mikor és hol. F33

Am olyan helyen ami neked komfortosabb.

aug. 30. 12:32
 7/12 anonim válasza:
A való életben alig lehet, mert mindenki bezárkózik a maga (vagy a telefonja) világába, mindenki rohan, és utálja, ha megszólítják. Neten alig lehet, mert az emberek többsége csak unaloműzésből vagy egónövelésből van fenn, vagy ha esetleg komolyan is gondolják, akkor nem nagyon akarnak kilépni az offline térbe. Valamilyen közösség lenne jó, de ha faluban vagy kisvárosban élsz, akkor gyakorlatilag ez is esélytelen, legfeljebb a nagyobb városokban van valamiféle normális közösségi élet vagy kikapcsolódási lehetőség. Arról nem is beszélve, hogy a falvakban vagy kisvárosokban elég kicsi a merítési lehetőség, az emberek vagy kapcsolatban/házasságban élnek, vagy senkinek sem kellenek.
aug. 30. 20:05
 8/12 anonim válasza:
Miért érzed azt hogy gondban vagy az ismerkedéssel?
aug. 30. 20:56
 9/12 anonim válasza:
Hetero vagy?
aug. 30. 20:57
 10/12 anonim válasza:
Amúgy én is a kedvenc pubomban szoktam ismerkedni, de arra oda kell figyelnem, hogy jó ha az első fél órában van kapás, mert én elég intenzíven tudok lerészegedni és 1 óra után tulajdonképpen beszélni nem tudok.
aug. 31. 02:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!