Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve ismerkedni,...

Lenne kedve ismerkedni, beszélgetni egy magányos férfinak?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést látok ezen az oldalon, úgy gondolom akár egymásra is találhatnánk. :)

Nő vagyok, bővebben üzenetben írok magamról és válaszolok. A kérdés alatti kommentekre nem reagálok.



aug. 27. 15:22
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Nem lehet száz üzenetre válaszolni és mindenkivel egyidejűleg fenntartani egy levelezést, egyszerűen képtelenség, ha csak valaki nem akarná az egész estéjét ezzel tölteni, ezért igen az ember szelektál, és azokkal ismerkedik, akikkel a small talkon kívül is van közös téma amin elindulhat a beszélgetés. Ez társkeresőn ugyanígy van, csak ott nincs egy külön board amin közösen máglyára vetnétek a nőket ha nem válaszolnak. Aki ezt nem tudja elfogadni, annak nem való az online ismerkedés.

Velem is volt már olyan hogy ghostoltak, kétszer is, pedig ott már nem csak small talk-ról volt szó, mégis el tudom fogadni.

Érdekes itt privátban szuper jól el lehet beszélgetni akár korábbi közös túraélményekről is, bármiről, és mindenki kedves, csak a kommentekben megy az hogy az élőfába is belekötnek.

aug. 28. 15:54
 22/38 anonim válasza:
Jaja,hagyjuk ezt a süket,hazugságokkal teli szöveget.Olyan privátra se válaszoltál aki csak rád írt szóval még el se kezdődött a beszélgetés,itt meg mosdatod magad mintha te aztán mindent jól csináltál volna:D.
aug. 28. 16:06
 23/38 anonim válasza:
Milyen small talk? Te már a legelején sem kérdeztél vissza semmit sem, azt sem, hogy mi a nevem. Most tényleg másoljam be ide az egész beszélgetésünket?
aug. 28. 17:29
 24/38 A kérdező kommentje:

Neked nem akartam válaszolni mert az üzid így indítottad: "Ha te nem vagy olyan mint a többi nő aki vissza sem ír akkor írjak neked". Mindezt nem valami kedves hangnemben. Nem írtál magadról semmit, nem is kérdeztél tőlem két szóban sem.

Köszönöm, ezt inkább kihagyom, én nem azért vagyok itt hogy leszóljam a többi nőt az oldalon, megteszitek ti ezt helyettem is.

Amúgy mindenkinek szíve joga eldönteni hogy kivel szeretne itt beszélgetni.

aug. 28. 17:30
 25/38 anonim válasza:
100-an írtak volna? Azta, te aztán népszerű lehetsz :D Az nem lehet inkább, hogy te csak kimazsolázgattad az erősen maximum 10-15 jelentkezőből a 2-3 legígéretesebbet, és szimultán velük beszélgetsz most? Jobbaknál azért illik elköszönni ilyenkor, vagy jelezni mások felé a helyzetet. Ez azért még mindig nem a tinder.
aug. 28. 17:32
 26/38 A kérdező kommentje:

Hosszabb beszélgetésnél szoktam jelezni, tény hogy én is ghostoltam már, azt nem tudom miért nem lehet elengedni ezt, van hogy nekem sem írnak vissza, mégsem rendezek jelenetet.

Néhány hónapja is volt hogy egy novellányi levelemre nem válaszoltak, pedig azt gondoltam tökéletes match lehettünk volna, és az már komolyabb ismerkedés volt, nem egy-két kósza üzenet. Van ilyen.

aug. 28. 17:50
 27/38 anonim válasza:

Ja, hogy van ilyen, értem. :D


Április óta nem tudtál senkivel sem össze ismerkedni, szerintem oka van, hogy miért nem.

aug. 28. 18:11
 28/38 anonim válasza:
De most komolyan, olvasd már vissza, hogy áprilisban miket beszélgettünk, egyetlen kérdést nem kaptam tőled és akkor még van képed azt mondani, hogy én vagyok az, aki unalmas volt?
aug. 28. 18:17
 29/38 anonim válasza:
Hagyjátok,látszik hogy a kérdezőnél komoly gondok vannak a toronyban.Mindenre van kifogása,magyarázata,mindenben ő az okos a másik fél a hülye illetve azzal mosdatja magát hogy de bezzeg én is volt hogy ghostolva lettem:D.Nagyon szánalmas ahogy próbálja magát kimagyarázni az egész alól.
aug. 28. 19:18
 30/38 anonim válasza:
Talán lenne, talán nem... Írj, és kiderül...
aug. 31. 07:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!