Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve ismerkedni,...

Lenne kedve ismerkedni, beszélgetni egy magányos férfinak?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést látok ezen az oldalon, úgy gondolom akár egymásra is találhatnánk. :)

Nő vagyok, bővebben üzenetben írok magamról és válaszolok. A kérdés alatti kommentekre nem reagálok.



aug. 27. 15:22
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem. De mikor a kérdés feltevője egy konkrét dolgot nem ír magáról, se egy életkort nem árul el, hamar elmegy minden motivációm...🫡
aug. 27. 16:07
 2/38 anonim válasza:
Ugyvan
aug. 27. 16:13
 3/38 A kérdező kommentje:
Szívesen írnék ide is bővebben, én is szeretem azt ha már a kérdés alapján kaphatok egy képet a másikról. A korábbi kérdéseimben ezt meg is tettem, viszont sajnos annyi rosszindulatú hozzászólást kaptam akár a legártatlanabb mondatomra is, hogy elment a kedvem attól hogy bármit is kiírjak ide.
aug. 27. 16:25
 4/38 anonim válasza:
Ahogy látom a privátra válaszolástól is elment a kedved,bezzeg ide tudsz írni.
aug. 27. 16:36
 5/38 anonim válasza:
Írhatsz, szívesen beszélgetek.
aug. 27. 16:37
 6/38 anonim válasza:
Rosszindulatú uzeneteket igy is kaphatsz, viszont aki a kérdés alapján szürne, akár életkorra, akár lakhelyre, az már lehet rád se ír.
aug. 27. 16:57
 7/38 anonim válasza:
Irj ha szeretnel, szivesen beszelgetnek 😊 mindnehol meg kell adni az eselyt, ki tudja akarmi lehet belöle :)
aug. 27. 17:05
 8/38 Kroms válasza:
Aki nem rakja ki a korát, az nyilván már jóval túl van a fénykorán, tehát időpazarlás...
aug. 27. 17:41
 9/38 anonim válasza:
Nem kell írni sokkal bővebben, de min. egy kort miért olyan lehetetlen?!
aug. 27. 18:04
 10/38 anonim válasza:
Ha van kedved, írj egy üzenetet. :)
aug. 27. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!