Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve ismerkedni,...

Lenne kedve ismerkedni, beszélgetni egy magányos férfinak?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést látok ezen az oldalon, úgy gondolom akár egymásra is találhatnánk. :)

Nő vagyok, bővebben üzenetben írok magamról és válaszolok. A kérdés alatti kommentekre nem reagálok.



aug. 27. 15:22
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Gyanús hogy olyanról lehet szó akivel már sokan megjárták, felismernék megint és szidnák a kommentek alatt hogy megint te. Mi más oka lehetne, hogy még a korát se írja ki? Ha valakit ennyien utálnak itt, akkor azok valószínűleg nem ártatlan mondatok voltak, nagyon nem.
aug. 27. 20:59
 12/38 anonim válasza:
11. Nagy eséllyel.Már délután írtam neki de azóta se érkezett privátban válasz,ide viszont tudott válaszolni:D.
aug. 27. 21:27
 13/38 anonim válasza:
Akkor valószínű már volt dolgotok a múltban, meg valószínű sok másik emberrel is lehetett dolga. Aztán név alapján dönt van-e értelme visszaírni, annak a néhány újnak akivel még nem.
aug. 27. 21:30
 14/38 anonim válasza:
Írj nyugodtan.
aug. 27. 21:43
 15/38 anonim válasza:

Azt megértem, hogy itt elég sok csalódás éri az embert, ezért nem vállal fel magáról nyilvánosan információkat.


Én a magam részéről egyházi közösségekben jártam a legnagyobb sikerekkel eddig életemben. (Mivel élő ismerkedési lehetőségnek tartom.)


Ha esetleg érdekel Kérdező és szívesen elfogadnád az ötletemet, akkor bíztatlak, hogy próbáld meg! Ha nem szeretnéd, akkor most nincs jobb ötletem - egyelőre.


A szeptember nagyon közel van már. Kezdődnek a csoport összejövetelek!

aug. 28. 01:40
 16/38 anonim válasza:

Én tudom, hogy ki a kérdező, tudok mesélni róla kicsit bővebben is.


Én is ráírtam még egy régebbi kérdéséhez tavasszal, beszélgettünk, kérdezgettem felőle dolgokat, de az én irányomba ez már nem történt meg. Végül szó nélkül felszívódott. Később elmondta, hogy azért tett így, mert nem hoztunk fel semmi érdemlegeset, ami azért is vicces, mert én voltam az, aki vitte a beszélgetést. És nem én voltam az egyetlen, akivel próbált már itt ismerkedni de persze azóta sem járt sikerrel, mindig a másik a hibás, mindenkiben talál valami szálkát, holott ő az, aki nem igen akar beletenni semmit sem a dolgokba. Röviden és tömören, ennyi, nem érdemes rá pazarolni az időtöket.

aug. 28. 06:36
 17/38 anonim válasza:
Ja akkor egy 0 a csaj...
aug. 28. 06:57
 18/38 anonim válasza:
Ha pedig az akire én gondolok, akkor egy elmebeteg zaklató. Retteg az elhagyástól, bármit félreért és támad. Már első pár nap után képes számon kérni és gyűlölködni. És pontosan ez van amit a 16-os ír hogy ő ront el mindent az elmebeteg viselkedésével, de mégis mindig a másik a hibás. És ha te rámutatsz erre akkor szerinte hazudsz és bántalmazod.
aug. 28. 10:29
 19/38 anonim válasza:
#16 a nők többsége ilyen.
aug. 28. 14:03
 20/38 anonim válasza:
És merre lakik?
aug. 28. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!