Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan jó érzés lenne szeretni...

Olyan jó érzés lenne szeretni valakit, de mit tegyek ha nincs megfelelő partner?

Figyelt kérdés

Sosem voltak nagy elvárásaim, vagy ideálom.

Ennek ellenére még senkit sem szerettem úgy, ahogy szeretném majd a leendő partneremet szeretni. Tombol bennem a szenvedély, az érzelem, de mégis úgy érzem, hogy ezt nem tudnám akárkivel megosztani.A korosztályom 90%-a azt hiszi tudja mi a szerelem, azt hiszi tudja milyen valakit igazán szívből szeretni. Valójában csak presztízs manapság az, ha vkinek van barátja (tisztelet a kivételnek)


L18



aug. 2. 10:55
1 2
 11/20 anonim válasza:

10 köszönjük az önismereti tanácsadást.


Kérdezö, írj! Szívesen válaszolok mindenre...

aug. 2. 16:17
 12/20 anonim válasza:
Ha nem zavar a korkülönbség nekem is írhatsz.
aug. 2. 16:41
 13/20 anonim válasza:
Remélem megtalálod ezt az embert mihamarabb és megmutatod neki mit jelent az a nagy szeretet! Nekem ne írj, elég ha imádkozol! Kérd és megadatik!
aug. 2. 20:39
 14/20 anonim válasza:
Szerintem a szokásos unatkozó 16 éves.
aug. 2. 20:45
 15/20 anonim válasza:
Ezt jó volt olvasni :)
aug. 3. 00:42
 16/20 B.dávid.F válasza:

Nem rég én is ugyan így gondoltam hogy manapság nem szeretik egymást az emberek csak legyen valaki mellette

Most hogy pár hónapja barátnőm lett aki tényleg a világot jelenti nekem és én is neki így hiszem hogy nem mindenki ilyen csak a megfelelő személy kell hozzá

Megjegyzem első barátnőm

20/f

aug. 3. 07:57
 17/20 Senior Séf válasza:

"Sosem voltak nagy elvárásaim..."

Na, ez a baj. Szeretni (igazán szeretni) csak azt lehet, aki jobb nálad. Akire felnézel. Aki mellett folyamatosan jobbá válsz magad is.

aug. 3. 18:20
 18/20 anonim válasza:
#17 😂😂😂😂😂🤣🤣
aug. 4. 12:21
 19/20 anonim válasza:
Szép csaj vagy? :)
aug. 4. 19:03
 20/20 anonim válasza:
Gyere, szeressük egymást kölcsönösen ;)
aug. 4. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!