Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan jó érzés lenne szeretni...

Olyan jó érzés lenne szeretni valakit, de mit tegyek ha nincs megfelelő partner?

Figyelt kérdés

Sosem voltak nagy elvárásaim, vagy ideálom.

Ennek ellenére még senkit sem szerettem úgy, ahogy szeretném majd a leendő partneremet szeretni. Tombol bennem a szenvedély, az érzelem, de mégis úgy érzem, hogy ezt nem tudnám akárkivel megosztani.A korosztályom 90%-a azt hiszi tudja mi a szerelem, azt hiszi tudja milyen valakit igazán szívből szeretni. Valójában csak presztízs manapság az, ha vkinek van barátja (tisztelet a kivételnek)


L18



aug. 2. 10:55
1 2
 1/20 anonim válasza:
Keress egy kicsivel idősebbet.
aug. 2. 11:05
 2/20 anonim válasza:

Ha van kedved csak úgy bezsélgetni mindenféle kötelesség nélkül, akkor szívesen ismerkedem veled :).

25F

aug. 2. 11:12
 3/20 anonim válasza:
En is ugyan igy vagyok vele. szivesen beszelgetnek veled ha van kedved,irj nyugodtan! 😊
aug. 2. 11:15
 4/20 anonim válasza:
Szeressél engem.
aug. 2. 11:29
 5/20 anonim válasza:
Én már vszeg ide öreg vagyok :)
aug. 2. 11:36
 6/20 anonim válasza:
Mondjuk irj nekem, aki hasonlo helyzetbe van 😄 lehet segit.
aug. 2. 11:44
 7/20 anonim válasza:
Irj
aug. 2. 12:39
 8/20 anonim válasza:

"En is ugyan igy vagyok vele."


Szerintem nem analfabétát keres.

aug. 2. 13:03
 9/20 anonim válasza:
Ismerős amit írsz, szerintem van a gondolkodásunkban közös. Írj, ha gondolod, aztán meglátjuk :D 19F
aug. 2. 15:39
 10/20 anonim válasza:

ezt a helyet akkor keruld el itt mindenki ketyos sérult vagy csak siman beteg, nincs mit :)

f/30

aug. 2. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!