Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találjon társat egy 35...

Hogyan találjon társat egy 35 éves férfi,ha se neten se élőben nem sikerül ismerkednie?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés lehetőség van élőben ismerkedni,mert a legtöbb nő foglalt, aki korombeli, ezen kívül marad a nagyon fiatal réteg,akik nem hiszem, hogy hozzám valók. Neten katasztrófa,mert a nők vagy nem írnak vissza,vagy válaszolnak,de viszont nem tudnak beszélgetni. Nem tudnak kérdezni,visszakérdezni, illetve bő mondatokban fogalmazni,csak egy két szót tudnak kinyögni,amit nagyon gyorsan megunok. Hogyan legyen így barátnőm? Nem tudom,mit tehetnék.
júl. 24. 19:42
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Szerintem manapság sokan azért sem tudnak megfelelő partnert találni,mert mindenki túl nagy elvárásai vannak a másik felé.

Ezért nincs soknak párja,ha van az is hamar megszünik,mert ami elvárást elképzelünk a másikkal szemben, abban csalódunk.

Amúgy sem divat már a hagyományos udvarlás, a másik emberi tulajdonságai, szinte minden téren a külső és az anyagi helyzet számít.

júl. 26. 13:48
 22/26 A kérdező kommentje:

21#. Igazad van,mert szerintem mindenkinek vannak elképzelései, hogy mit vár el a másiktól,ez egy teljesen normális dolog, akkor van baj,ha az ember rózsát keres tövis nélkül... Az ugyanis nem létezik.

És sajnos teljesen a külsőségek, és az anyagiak számítanak ismerkedésnél....

júl. 26. 14:23
 23/26 anonim válasza:
Ha gyermektelen vagy nagyobbak az esélyeid még, de ha van már akkor inkább a gyerekes nőknél érdemes próbálkoznod!
júl. 26. 14:36
 24/26 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem
júl. 26. 16:06
 25/26 anonim válasza:

Èn is pont ebbe fàradtam bele. Most èpp tartok egy hónap szünetet, mert nagyon ràgörcsöltem, illetve nincs türelmem. Jó lenne egy Fèrfi, elkèpzelèsem nekem is van, de ahogy ìrod is nincs rózsa.., ennek tudatàban kerestem.

Nekem a net marad, de szórakozni is eljàrok nyàron, próbàld te is ott, is..

aug. 4. 20:08
 26/26 anonim válasza:
Kérdező, én megértelek téged hogy görcsösen keresed a párod 35 évesen már lehetne neked,sok magányos férfi van és nő is , én fiatalabb vagyok 24 éves múltam és férfi, mindenkinek van hibája nekem is van hibám , vidéken élek a személyiségem pedig egyszerű, a #10 igaza van egy pár dologban élőben nagyon nehéz ismerkedni gyakorlatilag esélytelen de azért is van így mert például ha mentem is valahova nagyobb városban akkor mindenütt a mobilt bámulják és csak azzal foglalkoznak vagy pedig élőben egyszerűen nem állnak szóban senkivel , ha például oda mennék egy lányhoz azt hinné hogy zaklatom tuti ez lenne, nők nagyrésze ahogy a #10 irta vagy van valakijük vagy munkás mániások vagy csak hülyitik a férfiak de egyébként fordítva is a férfiak is hülyitik a nőket, mi nálunk a környezetemben az én korosztályom nagy része felszínes beképzeltek nem fogadják el az embert akkor aza mániájuk hogy a titkokot ,instagramot és a Facebookot nézik nap mint nap azon élik az életiket alapvetően mindenütt ez megyen, de a környezetemben ilyen emberek vannak tudom mert itt lakok és próbáltam mindent amit lehetett élőben, nekem nincs titkokom nemis kell, Facebookom van de csak azért mert azon tartom a kapcsolatom a nővéremvel meg szűk családombol egy kettővel nekem csak amiatt van facebook de alapvetően nem kéne nekem, neten én is úgy voltam vele ha nőkkel próbálkoztam társkeresőn vagy nem válaszoltak vissza vagy ha válaszoltak is de nem tudtak beszélgetni , kérdezni vagy visszakerdezni, bővebben mondatokban fogalmazni csak kettő három szót írtak ozt ennyi, a társkereső dolog az kuka. Ez volt a történetem úgy hogy barátnőm és barátom soha nem volt egy igaz barátság ahogy mondtam milyen az élet meg maradtam magamnak és egyedül maradok. Kérdező remélem neked sikerül megtalálnod a megfelelő partnert de tud hogy valakinek hamarabb el jön valakinek meg csak később de van olyan is hogy soha nem jön el , viszont sok szerencséd kívánok.
aug. 13. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!