Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találjon társat egy 35...

Hogyan találjon társat egy 35 éves férfi,ha se neten se élőben nem sikerül ismerkednie?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés lehetőség van élőben ismerkedni,mert a legtöbb nő foglalt, aki korombeli, ezen kívül marad a nagyon fiatal réteg,akik nem hiszem, hogy hozzám valók. Neten katasztrófa,mert a nők vagy nem írnak vissza,vagy válaszolnak,de viszont nem tudnak beszélgetni. Nem tudnak kérdezni,visszakérdezni, illetve bő mondatokban fogalmazni,csak egy két szót tudnak kinyögni,amit nagyon gyorsan megunok. Hogyan legyen így barátnőm? Nem tudom,mit tehetnék.
júl. 24. 19:42
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
#9: A kérdező szerintem tisztában van azzal, hogy kudarcok is érhetik. Szerintem az ő problémája is az, hogy ha csak kudarcok érnek, de sikerélményeid nincsenek, az hosszú távon lélekromboló.
júl. 25. 12:34
 12/26 A kérdező kommentje:

11#.

Megfogtad a lényeget. Rengeteg kudarc ért, felesleges erőfeszítések sorozata,ha valaki írt is egyszer,az utána eltűnt. Vagy a másik véglet, hogy vissza sem írt. Nagyon kiégtem benne. Reményvesztett, kiábrándult és belefáradt vagyok

júl. 25. 14:49
 13/26 anonim válasza:
Tanuld meg szeretni magad, ha nem érted hogyan, adok tanácsot privátban.
júl. 25. 15:08
 14/26 anonim válasza:
Ezeket kérdező ne vedd annyira magadra, amiket a 12-es hozzászólásban említettél. Tudom, mondani könnyű. Én próbálok úgy hozzáállni, hogy amíg nem találkoztunk, és nem látom esélyét a folytatásra, igyekszem nem túl lelkes lenni, nem túlságosan beleélni magam. Ez persze nehéz, nem is mindig jön össze, főleg mikor már levelezés alapján is nagyon egy hullámhosszon van az ember a másikkal (és aztán éri csalódás...). Ez nem azt jelenti, hogy röviden írok, és nem érdeklődök a másikról. Sőt, mennyi, de mennyi alkalommal fordul elő velem is (csak a másik oldalról, én nő vagyok), hogy faék egyszerűen kommunikál a férfi, akivel levelezek, három-négy szónál többet nem tud írni egy mondatban, de sokszor még az egész levélben sem. Ha ennyire kiégtél ebben, lehet egy kis szünetet kéne tartanod.
júl. 25. 15:19
 15/26 A kérdező kommentje:
12#. Köszönöm. El se tudom mondani, mennyire kiábrándító,és mennyire lehoz az életről, mikor bő mondatokban írok,majd válaszként egy szót kapok, vagy látta, de semmit se reagál,és újra kitalálok valami témát,de mintha csak magammal beszélgetnék. Nem akarom sokszor elhinni, hogy ennyire kuka a nők legtöbbje.
júl. 25. 16:09
 16/26 anonim válasza:

Ezt nagyon átérzem. Ilyen esetekben, ha látom, hogy rendszeresen alig ír valamit, én már inkább elköszönök, és kész, ne húzzuk egymás idejét.

(14-es vagyok)

júl. 25. 16:18
 17/26 anonim válasza:
Ritkaság számba megy, hogy olyan embert találj, akivel gördülékeny a kommunikáció, én nőként érzem ugyanezt!
júl. 25. 16:20
 18/26 A kérdező kommentje:
14-15#. De egyszerűen fel nem foghatom, hogy akkor miért társkeresőzik valaki? Miért próbál ismerkedni,ha közben meg olyan, mint a f@szom? Nem tudom mit gondol az ilyen, hogyan ismerje így meg a másik? Még csak egy benyomást se tud kelteni,mert egy olyan matt lóf@sz, hogy semleges az egész, csak az a dühítő, hogy ekkora jata emberek próbálnak ismerkedni... Az a legszebb, mikor eljutsz valakivel addig valami csoda folytán, hogy találkoztok,és nem tud egy szót se kinyögni az illető. Volt ilyenben részem. Két órán át én beszéltem,a másik meg befeszülve ült velem szemben,és szinte éreztem a kaksiszagot, úgy tele volt a bugyika, pedig állítása szerint annyi csávója volt már... Ha igaz lett volna, tudta volna, hogy egy személyes találkozón szerepelni kell, és lehetett volna már annyi tapasztalata is. Ehhez képest,mint egy ovis kislány
júl. 25. 16:42
 19/26 anonim válasza:

(14-es vagyok)

Én próbálom szem előtt tartani, hogy a másik oldalon (is) lehet egy akármilyen szempontból sérült ember van, akinek szintén lehet ezerféle problémája. Nem, nem mentegetem őket, csak valószínűleg nem fogja fel, nem érdekli, nem is gondol bele, hogy ezzel másnak mit okoz. Kell neki az érdeklődés, nem gondolja olyan komolyan a társkeresést, belefásult, szorongásos, gátlásai vannak, de szeretne valakit, akármi.

De tudod mi a még szebb? Mikor hetekig remekül levelezel valakivel,találkoztok, nagyon szimpatikus, és úgy tűnik, hogy ez kölcsönös, utána nem kapsz olyan üzenetet, hogy köszi, de részéről ennyi, szóval ott a remény, hogy talán most, viszont nem igazán jelentkezik, végül inkább te mondod ki helyette, hogy akkor hagyjuk a fenébe, mert rájössz, hogy mégse az van, amit hittél. :(

júl. 25. 19:43
 20/26 anonim válasza:

Hát, sehogy. A netes tuti felejtős, és ha nincs szerencse akkor pláne esélytelen.

Én meg öregebb vagyok 2 évvel nálad.

júl. 25. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!