Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találjon társat egy 35...

Hogyan találjon társat egy 35 éves férfi,ha se neten se élőben nem sikerül ismerkednie?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés lehetőség van élőben ismerkedni,mert a legtöbb nő foglalt, aki korombeli, ezen kívül marad a nagyon fiatal réteg,akik nem hiszem, hogy hozzám valók. Neten katasztrófa,mert a nők vagy nem írnak vissza,vagy válaszolnak,de viszont nem tudnak beszélgetni. Nem tudnak kérdezni,visszakérdezni, illetve bő mondatokban fogalmazni,csak egy két szót tudnak kinyögni,amit nagyon gyorsan megunok. Hogyan legyen így barátnőm? Nem tudom,mit tehetnék.
júl. 24. 19:42
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Hol ismerkedtél eddig?
júl. 24. 20:08
 2/26 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindenhol
júl. 24. 20:34
 3/26 anonim válasza:
Bulihelyen.
júl. 24. 21:31
 4/26 anonim válasza:

Lehet, hogy ez a baj. Nem stresszelsz kicsit rá a dologra? Bár én nő vagyok és fiatalabb is, de elmondhatom, hogy fordítva ugyanez a helyzet, majdnem minden barátnőm erről számol be.

Illetve, és ezt nem rosszból írom, de nem lehet, hogy elsieted a kommunikációt és túl korán kezdesz mély dolgokba belemenni? Talán ez is okozza a félénkséget, szűkszavúságot.

júl. 24. 21:35
 5/26 anonim válasza:

Engedj lejjebb az igényeidből!


Kizárt dolognak tartom, hogy minden nő hlye és képtelen lenne a kommunikációra.


Valszeg te eldöntötted a fejedben az ideált és azt keresed reménytelenül.

Csakhogy nincs tökéletes ember.


El kell döntened, hogy mik a legfontosabb prioritások és a többi tulajdonságot meg elfogadni a másikban.


Tehát ha te például jókat akarsz beszélgetni, intellektuális partnert keresel, azt nem biztos, hogy a plázacicák között kellene keresned stb.


Ha tökéletes testű nőt akarsz, akkor meg nem biztos, hogy az agyára is edz, érted!


Szóval szerintem olyanokkal is ismerkedned kellene, akik első körben nem tűnnek az ideálodnak, mert lehet, hogy velük találod meg azt a hullámhosszt, amit első látásra nem sejtet a külső.


Másod sorban pedig túl görcsösen akarod és ezért nem sikerül.


Szerintem csak beszélgess lazán mindenkivel, legyél nyitott és ne azt méregesd, hogy melyik lenne a megfelelő társad.


Ha nem görcsölsz rá, akkor majd eljön az igazi, amikor nem is vártad!


Ja, és remélem, hogy nem a Tindert vagy hasonlót használod, hanem valami normálisabbat, ha normálisat akarsz....

júl. 24. 22:03
 6/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon rá vagyok pörögve erre. Nagyon magányos vagyok, és szeretnék valakit végre. Nem szoktam lerohanni senkit. Először csak általános dolgokban érdeklődöm, semmi mély témát nem érintek,de így is alig tud megszólalni az illető. És nem. Nem a plázacicákra megyek. Megadnám szívesen a lehetőséget nem plázacica nőnek,ha végre találnék....
júl. 25. 08:51
 7/26 anonim válasza:
Esetleg itt próbáltad már? Hátha?
júl. 25. 10:55
 8/26 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Egyszer lett belőle egy valami amit annyira nem neveznék kapcsolatnak
júl. 25. 12:01
 9/26 anonim válasza:
Próbáld meg még egyszer. Egyébként szerintem az is a baj, azt várod, "Fölmegyek a netre ismerkedni és rögtön megtalálom álmaim nőjét!" Nem! Keresni kell, elsőre nem fog összejönni! Kudarcok nyilván fognak érni és persze ez nem jó érzés, de a társkeresés ezzel jár!
júl. 25. 12:07
 10/26 anonim válasza:
Sajnos igazat kell adnom neked, nagyon nehéz. Élőben gyakorlatilag esélytelen, főleg ha falun vagy kisvárosban élsz. Nincsenek normális programok, nincs hová beülni beszélgetni, ismerkedni, de választék sem nagyon van. A korosztályunkba tartozó nők nagy részének vagy van valakije, vagy munkamániások, vagy csak hülyítik a férfiakat. Ha élőben odamész valakihez, akkor te leszel a creepy zaklató. Neten megint katasztrofális a felhozatal, bármelyik társkeresőt vagy netes fórumot próbálod is. A nők nagy része vagy közönyös, vagy ostoba, annyira sem érdekled őket, hogy visszakérdezzenek. Ha nem nézel ki elég jól, még matched sem nagyon van, pedig én sem a topmodellekre hajtok. Ha van is matched, alig-alig írnak vissza, aztán azok is jórészt vagy elhajtanak, vagy lelépnek.
júl. 25. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!