Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megfigyeltétek már, hogy aki...

Megfigyeltétek már, hogy aki 30 és 50 év között keres ezen a fórumon női társaságot, nagyjából mindíg ugyanaz az 5 nő válaszol, már amennyiben válaszol?

Figyelt kérdés
Tettem ki én is kérdést, nem volt benne sok köszönet. Unatkoztam melóban és visszaolvastam csomó kérdést és választ ebben a témakörben és korosztályban. Már az írásból tudni lehet ki az, pedig változnak az adatok.....annyit látok sajnos belőle, hogy ez a fórum nyilván teljesen reménytelen. Pedig régen volt is sikerélményem is...... úgy fest már nemigen lesz.

júl. 3. 20:56
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Ha abból indulunk ki, hogy a társkeresés kategóriát kb 20 ember használja aktívan, akkor a 25% nő a szokásos arány.
júl. 5. 08:19
 22/22 anonim válasza:

Logika!

x nő van itt, aki társat keres ebben a korosztályban. Abból y-nak jönnél be. Mindig ugyanazoknak fogsz bejönni. Azok nyilván a 100. próbálkozásodra sem fognak reagálni, akiknek eleve nem jönnél be, vagy totál más korosztály, vagy eleve eszük ágában sincs itt társat keresni.

júl. 5. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!