Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megfigyeltétek már, hogy aki...

Megfigyeltétek már, hogy aki 30 és 50 év között keres ezen a fórumon női társaságot, nagyjából mindíg ugyanaz az 5 nő válaszol, már amennyiben válaszol?

Figyelt kérdés
Tettem ki én is kérdést, nem volt benne sok köszönet. Unatkoztam melóban és visszaolvastam csomó kérdést és választ ebben a témakörben és korosztályban. Már az írásból tudni lehet ki az, pedig változnak az adatok.....annyit látok sajnos belőle, hogy ez a fórum nyilván teljesen reménytelen. Pedig régen volt is sikerélményem is...... úgy fest már nemigen lesz.

júl. 3. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nem
júl. 3. 21:02
 2/22 anonim válasza:
Igen, valamelyik nobe vagy 4-5y belefutottam mar. Szerintem halott az oldal.
júl. 3. 21:54
 3/22 anonim válasza:

Nem látom, hogy mennyi van, ezért biztos sok.

Kb ez lehet a konklúziója azoknak a felhasználóknak, akik társkereső hirdetéseket írnak ki ide naponta, hátha nem ugyanaz a két nő látja, akiket eddig sem érdekelt.

júl. 3. 22:21
 4/22 anonim válasza:
Ez minden korosztályra igaz, nem csak 30-50 között. De amúgy jah, ez a kategória egész kihalt női szempontból ahogy látom, ha van is nők által feltett kérdés az is 90%-ban kamus faszi.
júl. 3. 22:29
 5/22 anonim válasza:
Arra lennék csak kiváncsi, honnan tudod, kik válaszolnak, amikor az oldal anonim
júl. 3. 22:38
 6/22 A kérdező kommentje:
Privát üzenetben látszik a megadott neved.
júl. 3. 22:43
 7/22 anonim válasza:
Ez még mindig nem társkereső oldal barátom.
júl. 3. 23:39
 8/22 papucs pasi válasza:
És neked nem elég 5 nő? 🙄
tegnapelőtt 08:42
 9/22 anonim válasza:

De te honnan látod, hogy másoknak is az az 5 válaszol?

Vagy te írsz ki 10-20 felhívást?

Miért gondolod, hogy mások lesznek az érdeklődők, mint eddig?

tegnapelőtt 09:00
 10/22 18042 válasza:

„nagyjából mindíg ugyanaz az 5 nő válaszol”

Még abban sem lehetsz biztos, hogy azok valóban nők voltak.

tegnapelőtt 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!