Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megfigyeltétek már, hogy aki...

Megfigyeltétek már, hogy aki 30 és 50 év között keres ezen a fórumon női társaságot, nagyjából mindíg ugyanaz az 5 nő válaszol, már amennyiben válaszol?

Figyelt kérdés
Tettem ki én is kérdést, nem volt benne sok köszönet. Unatkoztam melóban és visszaolvastam csomó kérdést és választ ebben a témakörben és korosztályban. Már az írásból tudni lehet ki az, pedig változnak az adatok.....annyit látok sajnos belőle, hogy ez a fórum nyilván teljesen reménytelen. Pedig régen volt is sikerélményem is...... úgy fest már nemigen lesz.

júl. 3. 20:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló. Szerintem sokan beszéltek már itt azzal az 5 nővel de még mindíg párt keresnek........
júl. 4. 20:31
 12/22 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló. Nem fogok neveket kiírni, nem vagyok paraszt, de máshol kommentekben olvastam pár visszatérő nevet. Na én az összessel beszéltem. És elég gyakran előkerül, ez a 4-5 név......
júl. 4. 20:34
 13/22 anonim válasza:
Ez igaz a pasikra is, ugyanaz a kör ismétlődik.
júl. 4. 22:35
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem kétlem, hogy a férfiaknál is ugyanez van, csak azt nyilván nem figyelem. De elhiszem.
júl. 4. 22:39
 15/22 anonim válasza:
Egyébként miért kellene neveket kiírnod (de természetesen úriember vagy)? Mit akarsz ezzel elérni? Ártottak Neked ezek a felhasználók? Vagy csak az zavar, hogy nincs több felhasználó, akivel ismerkedhetnél?
júl. 4. 22:42
 16/22 A kérdező kommentje:
Inkább engedjük el, kezd ismerős lenni az írásod 😉
júl. 4. 22:50
 17/22 anonim válasza:
Kristálygömböd is van?
júl. 4. 22:53
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen, nagy ritkán bele is nézek. A gömbön Unicum felirat található, és ha a mélyére nézek, teret és időt is képes leszek ugrani.
júl. 4. 22:57
 19/22 anonim válasza:
Nekem nem ismerős az írásod.
júl. 4. 23:06
 20/22 A kérdező kommentje:
Csak vicceltem.......
júl. 4. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!