Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni Hölgyeim? Az...

Ismerkedni Hölgyeim? Az utolsó kapcsolatom erről az oldalról eredt, így teszek még egy próbát, hátha szerencsésen alakul. A pozitív tapasztalatok miatt még bízom benne.....

Figyelt kérdés
Elsősorban Pest megyéből ismerkednék, korban hozzám illő Hölgyekkel, én 40 éves vagyok. Az itteni ismerkedés számomra eléggé felemásan alakult, de sikerült igazán értékes embereket is megismernem, így biztosan akad még itt pár ember az én korosztályomból is.

tegnapelőtt 17:22
 1/3 anonim válasza:
Ide jöhetnek a huszonéves csajszik
tegnapelőtt 17:55
 2/3 anonim válasza:
Kicsit több info? Merre laksz? Gyermektelen vagy?
tegnapelőtt 18:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs gyermekem. A Dunakanyar felé lakom, Pest környéke sem akadály. Ha valakit esetleg érdeklek szívesen megosztok többet is magamról. Főleg privátra gondolok, de ide is nyilván írhat bárki.
tegnapelőtt 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!