Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok a tapasztalaitokat...

Leírnátok a tapasztalaitokat akik menzi elött esett teherbe és csak késön lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Kinél hogy zajlott és mikor lett pozi a teszt?
máj. 30. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 21. Napon volt egy vérvételem, amiből látszódott hogy nem volt peteérésem. Ez volt szerdán. Következő hét pénteken kellett volna megjönnie. Akkor szonbaton csináltam este egy tesztet ami halvány pozitív lett. Majd vasárnap még egyet, ami szintén pozitív. Valószínűleg vérvétel napján vagy rá 1 napra lehetett a peteérésem. Ez nem tudom mennyire késő és erre gondolsz e.

De anyukámnak öcsémmel mensi napja előtt lehetett a peteérése, ugyanis mensi után még egy héttel is negatív lett a tesztje. Azt hitte jön a változókor, majd rá egy hétre megint csinált és pozitív lett.

máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De jó,köszönöm :)

Hát meglássuk,bár nembízok benne

Csak nemszokott késni,utolsó két évbe max 1-napot késett de több esetben hamarabb jött meg

És most tartok eddig 3nap késésnél:)

de a mai tesztem negatív

Peteérést viszont nemkövetem

máj. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!