Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak Hölgyek ! 40 fölötti...

Férfiak Hölgyek ! 40 fölötti ismerkedés, Hol? Helyszín tapasztalatok,mi vált be? Nemmel korral . 48 f Békés megye

Figyelt kérdés

jún. 30. 19:07
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekem egyházi körökben volt a legnagyobb szerencsém. (De ez én vagyok!)


Másnak lehet máshogy sikerül...

jún. 30. 19:30
 2/11 anonim válasza:
Nem ismerkedős célú helyszíneken. Pl. céges vacsora, másik asztaltársaságból. Rendezvények. Nagyobb családi esemény, ahol már a JóskaPistaángyikájánakaszomszédja is ott volt.
jún. 30. 19:43
 3/11 anonim válasza:
Túrákon
jún. 30. 19:59
 4/11 anonim válasza:
Sehol.
júl. 1. 09:53
 5/11 anonim válasza:
Piac
júl. 2. 20:48
 6/11 anonim válasza:
Internet
júl. 2. 20:49
 7/11 anonim válasza:
A könyvtárat is említették már, nekem nem vált be, de hátha. 46N
júl. 2. 20:52
 8/11 anonim válasza:
Bárhol azaz mindenhol , ahol a két nem találkozhat!
tegnapelőtt 07:55
 9/11 anonim válasza:

Mi is az interneten jöttünk össze - válásom után - a feleségemmel.

Szerettem a társkeresőket, mert ott nem nagyon volt mellébeszélés. Mindenki azért jött oda, hogy valamilyen párt találjon.

Hogy milyen embereket sodort elém a véletlen?! Amilyenek az életben is: szép, csúnya, okos, buta, számító, naív, ...

A lényeg, hogy türelemmel kell válogatni, szemezgetni, kompromisszumokat kötni, hogy az élhető társat megtaláljuk. :)

tegnap 07:45
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es Köszönöm a válaszod. Mondjuk én a neten még csak időhúzós hölgyekbe futottam bele. Csak ott írjunk hónapokig, semmi más elérhetőségre sem voltak nyitottak, találkozás pedig végképp majd majd majd. Neked nagyobb szerencséd volt.
tegnap 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!