Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bumble társkeresőről véleménye...

Bumble társkeresőről vélemények, tapasztalatok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért teszem fel a kérdést, mert egy ideje (lassan 3 hete) vagyok fent a Bumble-ön és eddig egy matchen kívül (ahol a lány nem írt egy sziát sem, pedig engem nem lenne nehéz szóval tartani :D) nem történt semmi, még egy lájk sem jött.

Azért furcsa ez nekem igazán, mert Tinderen már jöttek össze kisebb beszélgetések, satöbbi.

Először bizakodó voltam, mert az ottani lányok nyitottabbnak tűntek, de most már kezdem azt érezni bennem lehet a hiba.

Szóval várom a tapasztalatokat!:)

Ugyanitt ismerkedni vágyó lány kerestetik 25 éves korig:D



jan. 27. 23:19
 1/4 anonim válasza:
Merre laksz?
jan. 27. 23:46
 2/4 A kérdező kommentje:

Keszthely mellett, de Pécsre járok egyetemre.

E kettő között bárhol előfordulhatok :D

jan. 28. 00:07
 3/4 anonim válasza:
A Bumble-t nem ismerem, de nekem a társkeresőkről az a véleményem, hogy az ottani csajok egy része kamu, a többi meg vagy csak követőket/előfizetőket gyűjt, vagy az egóját növeli, vagy nem gondolja komolyan az ismerkedést, vagy irreális elképzelései vannak önmagáról és/vagy egy párkapcsolatról. Nagyon kevés olyan nő van, aki komolyan is gondolja, és aki nem a top 10-es pasik után ácsingózik.
jan. 28. 10:42
 4/4 anonim válasza:
Vagy a mindenkit jobbra húzok aztán majd válogatok elven használja az appot vagy csak simán elfelejtett írni. 24h után szétváltok ha nem ír rád vagy eltunik a lájk ha nem matcheltek.
febr. 3. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!