Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért lepődnek meg páran, ha...

Miért lepődnek meg páran, ha azt mondom hogy nincs egy konkrét nő ideálom?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy családtaggal, szóbakerült a társkeresés téma. Kérdezte hogy mégis nekem mi tetszik egy nőben, milyen nő jönne be. Én mondtam hogy nekem nincs konkrét nő típus, ami iránt keresnék, hanem nekem ez spontán van, hogy vagy bejön vagy nem. A sötétebb hajúak egyébként jobban bejönnek mint a szőkék. Belsőleg legyen rendes, normális, intelligens, de ne legyen az a tipikus plázacica aki azt hiszi hogy ő a világ közepe.

jún. 26. 22:02
 1/4 anonim válasza:
Nekem sincs ideálom. Sokfélék a nők, sokféle típus bejön.
jún. 26. 22:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Így vagyok én is
jún. 26. 22:04
 3/4 anonim válasza:
Lehet azt hiszik érdektelen vagy, esetleg hogy igénytelen vagy. Vagy hogy kitérő választ adtál, esetleg hogy meg akarod vezetni őket. Holott átérzem a helyzetet, nekem sincs már régóta fix ideálom. Vannak dolgok amik összességében bejönnek, de sose ehhez kötöttem kifejezetten hogy kivel jövök végül össze.
jún. 26. 22:27
 4/4 anonim válasza:
Mert nem tudják milyen az érzékiség és az érzelem.
tegnapelőtt 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!