Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lepődnek meg az emberek...

Miért lepődnek meg az emberek és miért nem tudják megkülönböztetni a jót a rosszal?

Figyelt kérdés

Olyan érdekes nem? Mikor 1001-bol csak 1000-szer látták a youtubeon, plakátokon, eloadasokon és még magán a termék dobozán, hogy a cigaretta káros és ez annyira igazsátalan hogy emiatt kórházban van...

Vagy hogy valaki mindent teleesz és csodalkozik hogy betegsegei jönnek elő. Milyen érdekes. Ignoraljak a saját barátjukat (a normálisakat de valamiért az alkoholistakkal Joban van) és aztán csodalkozik hogy felnőtt korára egyedül van. Az ilyen emberek, ugye megkapják azt amit megérdemelnek nemde?


2023. dec. 28. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Most panaszkodsz, mert elítéltél egy embert azért, mert dohányzik? Orvosok is cigiznek, alkoholt is fogyasztanak, remélem ezt is tudod. Nem értem a kérdést, kicsit konkrétabban?
2023. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A jó és a rossz sokszor nem egyértelmű. Ami nekem jó másnak meg rossz és fordítva is igaz. Nincs definiálva pontosan a jó és rossz fogalma. Önmagában az alkoholfogyasztás nem rossz.


A kérdésedből kiindulva az internet rossz, viszont én mégis jónak látom.

2023. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez rád is igaz, kérdező.
2023. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég óvodás felfogásod van az életről..
2023. dec. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!