Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés? Akárhonnan, csak...

Ismerkedés? Akárhonnan, csak pasikkal a 30-40-es korosztályból! Bárhonnan az országból.

Figyelt kérdés
Azért akárhonnan, mert én is és gondolom az itt lévő ismerkedős pasik is elég mobilisak. Bár alapszabály, hogy ha találkozóra kerül a sor, a pasi jön elsőnek 🙂. Nő vagyok egyébként, a többit privátban!
jún. 19. 11:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
Valami fogyatékos, aki ide jár szórakozni mások idegeivel, mert nincs más élvezete az életben.
jún. 19. 13:19
 12/14 anonim válasza:
Eléggé kétségbeesett és kiéhezett hirdetésnek látszik ez. Nem értem hogy lehetséges, miközben manapság már az átlag alatti nők is irreálisan magas figyelmet kapnak. Folyamatosan keresik őket, írnak nekik, lájkolják mindenüket és tömegek simpelnek nekik.
jún. 19. 17:05
 13/14 anonim válasza:
Talán azért, mert az illető nem is nő, csak valami kis b.zi hülyegyerek, aki itt szórakozik!
jún. 20. 08:28
 14/14 anonim válasza:
Ha nő lennél akkor férfit keresnél, nem pasit. Pasikat a csajok keresnek.
jún. 21. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!